Telefon: 691-777-034

Email: osptrzesniew@op.pl

Utworzono: poniedziałek, 26 czerwiec 2023 15:20
W dniu 26.06.2023r. po godz. 5:00 Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało zastęp GBA 3/24 VOLVO OSP Trzęśniew do rozszczelnionej cysterny w miejscowości Kościelec.
W działaniach udział brały jednostki:
GCBA JRG Koło,
GBA RT JRG Koło,
SLBus z przyczepą chemiczna z JRG Koło,
GBA OSP Trzęśniew KSRG,
GBA OSP Ruszków Pierwszy KSRG,
Policja.
 
 
 
 

Utworzono: poniedziałek, 26 czerwiec 2023 15:06
W dniu 25.06.2023r. druhowie z naszej jednostki wspólnie z jednostką OSP Krzymów brali udział w zabezpieczeniu Targów Rolniczych w Kościelcu. Zdjęcie źródło: WODR Poznań.
 
 
 
 

Utworzono: poniedziałek, 26 czerwiec 2023 14:47
W dniu 24.06.2023r. nasza jednostka otrzymała nowy sprzęt w postaci Zestawu dwóch Teleskopowych Podpór Ratowniczych do stabilizacji pojazdów, cztery Pachołki Drogowe Składane z Oświetleniem oraz Zestaw Błyskowych Lamp Ostrzegawczych LED. Sprzęt ten został zakupiony przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Koninie. Duże podziękowania za okazane wsparcie i pomoc kierujemy przede wszystkim dla Zastępcy WORD-u w Koninie Pana Mariusza Seńko.
Pozyskany sprzęt wpłynie na zwiększenie jakości udzielania pomocy osobom poszkodowanych w wypadkach drogowych.
To kolejne wyposażenie, które będzie służyć naszemu społeczeństwu, przede wszystkim mieszkańcom gm. Kościelec i powiatu Kolskiego.
 
 
 
 
 
 
 
 

Utworzono: poniedziałek, 26 czerwiec 2023 14:37
Kolejny strażak ratownik OSP po zdanym egzaminie w KP PSP w Kole. Od dziś zasili szeregi naszej jednostki w celu niesienia pomocy innym. Wielkie Gratulacje Przemek 💪🚒💪 Dziękujemy funkcjonariuszom PSP w Kole za wkład w przygotowaniu druhów do działań.
 

Utworzono: piątek, 23 czerwiec 2023 12:44
W dniu 21.06.2023r. nasza jednostka odwiedziła Szkołę Podstawową w Trzęśniewie podczas Festynu. W trakcie naszej wizyty młodzież mogła zapoznać się miedzy innymi z techniką udzielania pierwszej pomocy, gaszeniem pożarów z wykorzystaniem tarczy nalewowych. Ponadto młodzież mogła zapoznać się ze sprzętem znajdującym się na wyposażeniu samochodu ratowniczo - gaśniczego. Podczas festynu obecny był funkcjonariusz Państwowej Straży Pożarnej z Koła z Mobilnym Symulatorem Zagrożeń Pożarowych, na którym były prezentowane różne scenariusze rozwoju pożaru, młodzież mogła nauczyć się prawidłowego zachowania podczas zagrożeń. Dziękujemy za zaproszenie oraz wspólną zabawę.
Podziękowania kierujemy również dla naszych druhów oraz Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej za pomoc w organizacji kolejnego pokazu dla młodzieży.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Gościmy

Odwiedza nas 62 gości oraz 0 użytkowników.