Telefon: 691-777-034

Email: osptrzesniew@op.pl

Utworzono: poniedziałek, 16 maj 2022 16:55

W dniu 15.05.2022r. o godz. 15:30 Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało zastęp GBA 3/24 VOLVO OSP Trzęśniew do pożaru lasu w miejscowości Tury gm. Kościelec .

W działaniach udział brały jednostki :

GCBA JRG Koło,

GBA OSP Trzęśniew KSRG,

GBA OSP Ruszków Pierwszy KSRG,

GBA OSP Straszków.

 

 

Utworzono: niedziela, 08 maj 2022 18:07

 

W dniu 07.05.2022 roku odbyły się Gminne Obchody Dnia Strażaka połączone z Jubileuszem 100 – lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Białkowie Kościelnym. Podczas uroczystości wręczono strażakom medale, odznaczenia i wyróżnienia.

Uroczystości poprzedziła Msza Święta w intencji Strażaków której przewodniczył ks.kan. Aleksander Rybczyński, słowo boże wygłosił Kapelan Strażaków ks. Radosław Kobiela.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Utworzono: piątek, 06 maj 2022 07:29

W dniu 05.05.2022r o godz. 20:00 Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało zastęp GBA 3/24 VOLVO OSP Trzęśniew do pożaru trzciny w miejscowości Trzęśniew.

W działaniach udział brały jednostki :

GBA JRG Koło,

GBA OSP Trzęśniew KSRG,

GBA OSP Ruszków Pierwszy KSRG,

GBA OSP Straszków.

 

 

Utworzono: piątek, 06 maj 2022 07:25

W dniu 05.05.2022  na zaproszenie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Kościelcu gościliśmy u przedszkolaków. Strażacy zaprezentowali sprzęt jaki posiadają na swoim wyposażeniu. Dzieciaki mogły polać sobie wodą z szybkiego natarcia. Dziękujemy za zaproszenie oraz wspólną zabawę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Utworzono: wtorek, 03 maj 2022 18:02

 

 

      Z okazji Dnia Strażaka życzymy wszystkim druhnom, druhom, młodzieżowej drużynie Pożarniczej  oraz funkcjonariuszom i pracownikom korpusu cywilnego Państwowej Straży Pożarnej  wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym, dużo zdrowia dla Was i waszych rodzin. Składamy serdeczne podziękowania, za wasz trud, za poświęcenie i wielki dar serca, jakim jest wasza piękna Służba i zaangażowanie. Życzymy bezpiecznej służby, zawsze szczęśliwych powrotów z akcji ! Należą wam się ogromne podziękowania za poświęcenie w ochronie życia i mienia ludzkiego, za zaangażowanie i gotowość do niesienia pomocy drugiemu człowiekowi. Niech idee czerpane bezpośrednio od patrona strażaków Św. Floriana przyświecają wam zawsze i niech Św. Florian ma was w swojej opiece.

                                                                               Życzy:

                                                            Zarząd Ochotniczej Straży

                                                             Pożarnej w Trzęśniewie

     

  

Gościmy

Odwiedza nas 76 gości oraz 0 użytkowników.