Telefon: 691-777-034

Email: osptrzesniew@op.pl

Utworzono: wtorek, 01 marzec 2022 18:13

W dniu 01.03.2022 odbyło się przekazanie zebranych rzeczy dla Sióstr Zakonnych ,,Dom Chłopaków" z Broniszewic. Był to nasz odzew na prośbę pomocy Fundacji. Wszystkie dary zostaną przekazane do Sióstr Zakonnych, które niosą pomoc na Ukrainie z czego jesteśmy bardzo szczęśliwi, gdyż nasza pomoc dotrze bezpośrednio do kraju ogarniętego wojną. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim darczyńcą za tak dużą okazaną pomoc dla nas i dla Sióstr ale przede wszystkim dla osób, które tej pomocy potrzebują. Dziękujemy Urzędowi Gminy Kościelec za pomoc w transporcie darów. Ale przede wszystkim druhom, Młodzieżowej Drużynie Pożarniczej. Była to bardzo duża akcja w którą zaangażowało się wiele osób. Podziękowania kierujemy również dla Pauliny Radzymińskiej za wszelką pomoc. My dalej będziemy się włączać w pomoc. Wszystkie informacje o potrzebnym wsparciu będziemy na bieżąco udostępniać dla zainteresowanych osób.  Część darów przekazanych przez Firmę Kupiec zostanie przekazane do Powiatowego Punktu zbiórki, a koce ubranka i zabawki potrzebującym Rodzinom. Ta informacja również będzie na naszej stronie ,,DZIĘKUJĘMY'' 

  

  

 

 

 

 

 

Utworzono: wtorek, 01 marzec 2022 18:10

Pierwsza część zbiórki dobiegła końca. Jutro będziemy relacjonować przekazanie darów u Sióstr Zakonnych, które poprosiły o pomoc, trafi ona bezpośrednio do rodzin na Ukrainie.

A dziś mieliśmy wielką przyjemność przekazać dary jednej z rodzin która przybyła z Ukrainy, była również z nami młodzież z MDP. Sytuacja ta była dla nas tak wielkim przeżyciem, że nie było osoby która nie miała łez w oczach lub nie płakała, wdzięczność tych osób była przeogromna aż brakowało słów. Utwierdza i umacnia to nas jeszcze bardziej w przekonaniu o słuszności naszego wysiłku. Dlatego dalej będziemy się włączać w akcję oraz w zależności od potrzeby ogłaszać kolejne zbiórki. Dziękujemy osobom które przekazały łóżeczko oraz materac dla dziecka również trafiło już do tej rodziny.

Ze względu na prywatność oraz poszanowanie rodziny nie będziemy udostępniać innych informacji oraz zdjęć z rodziną.  Dziękujemy za wielkie okazane serce oraz za tak duże dary jakie wpływały do naszej jednostki. Teraz przekażemy je tam gdzie na pewno trafią do najbardziej potrzebujących na Ukrainie. Zachęcamy wszystkich o wielkich sercach do włączanie się w różne akcję. Na pewno będziemy działać dalej nie poddamy się. Jeśli są rodziny które potrzebują pomocy prosimy o kontakt będziemy na pewno gotowi do pomocy.

Utworzono: sobota, 26 luty 2022 10:54

 

 

 

SOLIDARNI Z NARODEM UKRAIŃSKIM

RUSZA ZBIÓRKA DLA POTRZEBUJĄCYCH W OSP TRZĘŚNIEW

Jako Jednostka OSP Trzęśniew nie możemy patrzeć na to co się dzieje za naszą granicą, jak cierpi Naród Ukraiński, Całe Rodziny a przede wszystkim Dzieci. Sprzeciwiamy się temu stanowczo, dlatego chcąc pomóc rodzinom potrzebującym. Ogłaszamy zbiórkę niżej podanych rzeczy. Wszystkie zebrane materiały oraz żywność zostaną przekazane "Fundacji Dominikanek "Dom Chłopaków w Broniszewicach" z którymi podjęliśmy współpracę . Następnie zostanie to dostarczone do Sióstr na Ukrainie.

Zbiórka ta prowadzona jest razem z Fizjostrefa Rehabilitacja w Kole na ul. Toruńskiej 192.

Zapraszamy wszystkich do pomocy.

Dalsza zbiórka  02.03.2022 w godzinach od 16:00 do 18:00 w Jednostce OSP Trzęśniew.

Lista znajduje się poniżej.

Prosimy stosować się do listy.

 1. Żywność najlepiej z dłuższym terminem, konserwy, zupki w proszku,
  2. Baterie paluszki AAA i AA, lampki solarne, latarki nowe i używane, zapalniczki, świeczki
  3. Chusteczki nawilżone,
  4. Opatrunki hemostatyczne do krwotoków, bandaże, gazy, plastry,
  5. Maści rozgrzewające, leki przeciwbólowe,
  6. Kostki do uzdatniania wody pitnej,
  7. Turystyczne butle gazowe,
  8. Karma dla psów sucha i w puszkach,
  9. Pampersy, podpaski, mleko w proszku dla dzieci, ręczniki.

 

Utworzono: sobota, 19 luty 2022 18:55

W dniu 19.02.2022r. o godz. 12:47 Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało zastęp GBA 3/24 VOLVO OSP Trzęśniew do zerwanego dachu na budynku gospodarczym w miejscowości Police Mostowe gm. Kościelec.

W działaniach udział brała jednostki :

GBA OSP Trzęśniew KSRG,

GBA OSP Straszków.

 

 

 

 

 

 

Utworzono: sobota, 19 luty 2022 18:54

W dniu 19.02.2022r. po godz. 12:25 Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało zastęp GBA 3/24 VOLVO OSP Trzęśniew do miejscowego zagrożenia jakie stanowiło powalone drzewo w miejscowości Dąbrowice Stare Trasa 92 gm. Kościelec. 

W działaniach udział brała jednostka :

GBA OSP Trzęśniew KSRG.

Gościmy

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.