Telefon: 691-777-034

Email: osptrzesniew@op.pl

Utworzono: sobota, 04 luty 2023 16:08
W dniu 04.02.2023r. o godz. 12:11 Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało zastęp GBA 3/24 VOLVO OSP Trzęśniew do przewróconego drzewa na drodze gminnej w miejscowości Kościelec.
W działaniach udział brała jednostka:
GBA OSP Trzęśniew KSRG.
 
 

Utworzono: sobota, 04 luty 2023 16:06
W dniu 04.02.2023r. o godz. 02:52 Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało zastęp GBA 3/24 VOLVO OSP Trzęśniew do wypadku samochodu w miejscowości Dąbrowice Częściowe gm. Kościelec na Autostradzie A2.
W działaniach udział brały jednostki:
GBA JRG Koło,
GBA OSP Trzęśniew KSRG,
GBA OSP Ruszków Pierwszy KSRG.
 

Utworzono: piątek, 03 luty 2023 16:24
Zbiórka dla Jacusia zakończona wpłatą.
Drodzy mieszkańcy Gminy Kościelec. Składamy serdeczne podziękowania oraz wyrazy uznania, każdej osobie która włączyła się tym razem w zbiórkę jaką podjęliśmy na rzecz Jacusia walczącego z chorobą SMA na koniec 2022r.
Środki pozyskane z zebranych puszek aluminiowych, które zbierała nasza jednostka przez dwa miesiące zostały już przekazane na fundację. Oprócz środków przekazanych ze zbiórki nasi druhowie mimo wielu wyzwaniom z jakimi dziś musi się zmierzyć jednostka aby pozyskać niezbędny sprzęt do działań ratowniczo - gaśniczych w celu ratowania życia, zdrowia czy mienia, podjęli decyzję o wsparciu kwoty również o własne środki. Ta nie wielka, ale jednak kolejna mała kropla do osiągnięcia głównego celu na jaki czeka młody mieszkaniec naszej 
Gminy. Zachęcamy do dalszej pomocy, oraz włączania się w zbiórki, które już trwają lub będą się odbywać.
Tylko wspólnie można osiągać wyznaczone cele, a kierunki te wyznaczają wszyscy druhowie z naszej jednostki. Jesteśmy niezmiernie dumni że jednostkę tworzą tak wyjątkowe osoby jak i młodzież, które co dzień podejmują nowe wyzwania.
Z Wyrazami Szacunku
Zarząd, Druhowie oraz Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzęśniewie.
 
 

Utworzono: wtorek, 31 styczeń 2023 17:37

Trwa kolejną zbiórka, która pozwoli pozbyć się zbędnego oraz niesprawnego elektrosprzętu. W zależności od ilości pozyskanych środków jednostka OSP Trzęśniew będzie mogła zakupić kolejny sprzęt oraz wesprzec akcję charytatywne dla naszych mieszkańców Gminy Kościelec. Bardzo prosimy o zapoznanie się z tym jaki rodzaj elektrosprzętu będzie zbierany. Sprzęt bez wcześniejszych rozbiórek lecz niesprawny czy też uszkodzony, sprzęt tylko kompletny. Przy braku możliwości transportu nasi druhowie po kontakcie telefonicznym i ustaleniu terminu odbiorą elektrośmieci. Zapraszamy do włączenia się w akcję. Nr. tel. do kontaktu 724 844 225.

 

 

Gościmy

Odwiedza nas 67 gości oraz 0 użytkowników.