Telefon: 691-777-034

Email: osptrzesniew@op.pl

Utworzono: niedziela, 26 grudzień 2021 15:46

W dniu 21.12.2021r. w OSP Trzęśniew odbyło się spotkanie opłatkowe druhów naszej jednostki. Podczas spotkania obecny był również nasz druh ks. Tomasz Jener. Uczczono minutą ciszy druhów którzy odeszli w tym roku. Odmówiono modlitwę a prezes jednostki rozdał wszystkim druhom opłatek. Wszyscy złożyli sobie życzenia świąteczne i zasiedli do stołu. Spotkanie upłynęło w świątecznym nastroju.

  

   

    

 

 

 

 

 

Utworzono: niedziela, 26 grudzień 2021 15:38

W dniu 20.12.2021 w naszej jednostce gościliśmy grupę osób, które są przyjaciółmi Ksawerego i dla którego zbieraliśmy przez ostatnie miesiące wspólnie z państwem nakrętki. Cała zebrana ilość została przekazana. Mamy nadzieję ze wspólnie przyczynimy się do szybkiego powrotu do zdrowia młodego chłopaka. Chcemy podziękować wszystkim osobom które włączyły się w akcję, w szczególności naszej Młodzieżowej Drużynie Pożarniczej oraz druhom którzy nie zostali obojętni w tej sytuacji. Podziękowania kierujemy również do Szkoły Podstawowej w Natalii z Panią Agnieszką, którzy również wsparli naszą akcję .Niezależnie kto i gdzie prowadził akcję cel mamy jeden. Jako Ochotnicza Straż Pożarna nie zostaniemy nigdy obojętni w takich sytuacjach, na co dzień ratujemy życie i mienie państwa ale i każde inne akcję będziemy wspierać i promować aby dbać o bezpieczeństwo osób będących w potrzebie.

"Pomagajmy sobie nawzajem dobro zawsze wraca"
OSP Trzęśniew.

 

 

Utworzono: niedziela, 26 grudzień 2021 15:35

W dniu 20.21.2021r. Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało dwukrotnie zastęp GBA 3/24 VOLVO OSP Trzęśniew do pożaru sadzy w przewodzie kominowym w miejscowości Trzęśniew gm. Kościelec.

W działaniach udział brały jednostki :

GCBA JRG Koło,
SHD JRG Koło,
GBA OSP Trzęśniew KSRG.

 

 

Utworzono: niedziela, 26 grudzień 2021 15:34

W dniu 20.21.2021r. Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało dwukrotnie zastęp GBA 3/24 VOLVO OSP Trzęśniew do pożaru sadzy w przewodzie kominowym w miejscowości Dąbrowice Stare gm. Kościelec.

W działaniach udział brały jednostki :

GCBA JRG Koło,
SHD JRG Koło,
GBA OSP Trzęśniew KSRG.

Utworzono: niedziela, 26 grudzień 2021 15:21

W dniu 19.12.2021r. o godz. 2:02 Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało zastęp GBA 3/24 VOLVO OSP Trzęśniew do pożaru budynku mieszkalnego w miejscowości Gozdów gmina Kościelec. W wyniku pożaru śmierć poniosła jedna osoba. Działania jednostek trwały do godzin porannych.

W działaniach udział brały jednostki :

GCBA JRG Koło,
GBA JRG Koło,
SHD JRG Koło,
GBA OSP Trzęśniew KSRG,
GBA OSP Ruszków Pierwszy KSRG,
GCBA OSP Wrząca Wielka KSRG,
GBA OSP Straszków.

  

 

 

 

Gościmy

Odwiedza nas 54 gości oraz 0 użytkowników.