Telefon: 691-777-034

Email: osptrzesniew@op.pl

Utworzono: piątek, 03 czerwiec 2022 07:17

W dniu 1.06.2022 roku nasza jednostka oraz jednostka OSP Ruszków Pierwszy zostaliśmy zaproszeni na Dzień Dziecka w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kościelcu. W związku z naszą obecnością Młodzież mogła zapoznać się ze sprzętem znajdującym się na wyposażeniu samochodów ratowniczo - gaśniczych. Druhowie z obydwóch jednostek zorganizowali wiele atrakcji dla najmłodszych w dniu ich święta. Dziękujemy za zaproszenia ale również za dobrą wspólną zabawę.

W związku z Dniem Dziecka Zarząd OSP Trzęśniew wraz z druhami oraz druhnami składa wszystkim najmłodszym najserdeczniejsze życzenia.

  

 

 

 

Utworzono: piątek, 03 czerwiec 2022 07:06

W dniu 01.06.2022r. po godz. 14:00 Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało zastęp GBA 3/24 VOLVO OSP Trzęśniew do pożaru tui i trawy w miejscowości Kościelec.

W działaniach udział brała jednostka :

GBA OSP Trzęśniew KSRG.

 

 

 

 

Utworzono: piątek, 03 czerwiec 2022 07:03

Ochotnicza Straż Pożarna to nie tylko działania ratowniczo - gaśnicze, to ciągła praca która pozwala utrzymać sprzęt oraz druhów w ciągłej gotowości. I dziś tak jak co miesiąc druhowie z naszej jednostki spotkali się aby sprawdzić sprawność sprzętu ratowniczego - gaśniczego do działań ale również przyswoić dokładne umiejscowienie sprzętu w skrytkach samochodu. Działania takie mają na celu sprawniejsze przeprowadzanie akcji zwłaszcza w sytuacjach zagrożenia życia. Odbyło się również szkolenie kierowców z obsługi autopompy znajdującej się na wyposażeniu pojazdu gaśniczego.

 

 

Utworzono: poniedziałek, 30 maj 2022 18:22

Nasza jednostka w ostatnim miesiącu została doposażona również o kolejną nową kuchnie gazową. Kuchnia ta została zakupiona przez druha z naszej jednostki. Dzięki takim postawą jak również dzięki druhom biorącym udział w działaniach ratowniczo-gaśniczych nasza jednostka może pozyskiwać nowy sprzęt. Strażacy dobrowolnie przekazują swoje środki otrzymane za działania ratownicze na zakup niezbędnego sprzętu ratowniczego dzięki czemu możemy dziś nieść pomoc z wykorzystaniem najlepszego wyposażenia. Sprzęt ten nie tylko służy mieszkańcom naszej miejscowości czy gminy ale i każdemu kto potrzebuje pomocy.

 

Utworzono: poniedziałek, 30 maj 2022 18:19

Nasza jednostka wzbogaciła się o nową zmywarkę przemysłową, która będzie stanowić wyposażenie w naszej kuchni. Jako Jednostka składamy serdeczne podziękowania dla Urzędu Gminy w Kościelcu na czele z Panem Wójtem Dariuszem Ostrowskim za przekazanie takiego sprzętu. Jest to urządzenie które będzie służyć druhom naszej jednostki ale również mieszkańcom gm. Kościelec.

Gościmy

Odwiedza nas 136 gości oraz 0 użytkowników.