Telefon: 691-777-034

Email: osptrzesniew@op.pl

Utworzono: piątek, 06 maj 2022 07:25

W dniu 05.05.2022  na zaproszenie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Kościelcu gościliśmy u przedszkolaków. Strażacy zaprezentowali sprzęt jaki posiadają na swoim wyposażeniu. Dzieciaki mogły polać sobie wodą z szybkiego natarcia. Dziękujemy za zaproszenie oraz wspólną zabawę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Utworzono: wtorek, 03 maj 2022 18:02

 

 

      Z okazji Dnia Strażaka życzymy wszystkim druhnom, druhom, młodzieżowej drużynie Pożarniczej  oraz funkcjonariuszom i pracownikom korpusu cywilnego Państwowej Straży Pożarnej  wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym, dużo zdrowia dla Was i waszych rodzin. Składamy serdeczne podziękowania, za wasz trud, za poświęcenie i wielki dar serca, jakim jest wasza piękna Służba i zaangażowanie. Życzymy bezpiecznej służby, zawsze szczęśliwych powrotów z akcji ! Należą wam się ogromne podziękowania za poświęcenie w ochronie życia i mienia ludzkiego, za zaangażowanie i gotowość do niesienia pomocy drugiemu człowiekowi. Niech idee czerpane bezpośrednio od patrona strażaków Św. Floriana przyświecają wam zawsze i niech Św. Florian ma was w swojej opiece.

                                                                               Życzy:

                                                            Zarząd Ochotniczej Straży

                                                             Pożarnej w Trzęśniewie

     

  

Utworzono: piątek, 29 kwiecień 2022 15:59
dniu 29.04.2022r. po godz. 15:00 Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało zastęp GBA 3/24 VOLVO OSP Trzęśniew do wypadku drogowego na DK 92 w miejscowości Genowefa  Trasa 92 gm. Krzymów.
W działaniach udział brały jednostki :
JRG Konin x 2
GBA RT JRG Koło,
GBA OSP Paprotnia KSRG,
GBA OSP Trzęśniew KSRG.
 

Utworzono: czwartek, 28 kwiecień 2022 14:55
W dniu 27.04.2022r. po godz. 18:30 Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało zastęp GBA 3/24 VOLVO OSP Trzęśniew do zdarzenia, które dotyczyło psa znajdującego się w rzece Warcie w miejscowości Tury gm. Kościelec.
Strażacy zabezpieczeni w sprzęt do ratownictwa wodnego wydostali wycieńczonego psa i przekazali Powiatowemu Lekarzowi Weterynarii.
Nowo zakupiony sprzęt do ratownictwa wodnego w naszej jednostce pozwolił przeprowadzić już dwa skuteczne działania, które odbywały się na wodzie.
W działaniach udział brały jednostki :
GBA Rt JRG Koło,
GBA OSP Trzęśniew KSRG,
Powiatowy Lekarz Weterynarii,
Pracownicy Gminy Kościelec.
 
 

Utworzono: poniedziałek, 25 kwiecień 2022 10:04

W dniu 24.04.2022 r. nasza parafia przeżywała odpust ku czci św. Wojciecha. Głównym punktem święta była msza odpustowa. Mszę odpustową zakończyła procesja wokół kaplicy. W uroczystościach uczestniczyli strażacy z całej parafii na czele z pocztami sztandarowymi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gościmy

Odwiedza nas 72 gości oraz 0 użytkowników.