Telefon: 691-777-034

Email: osptrzesniew@op.pl

Utworzono: czwartek, 27 styczeń 2022 21:06

W dniu 26.01.2022 Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza brała udział w rozgrywkach piłki halowej, które odbyły się w Kole na hali MOSiR. Jesteśmy dumni z młodzieży która reprezentuje nasza jednostkę, a także dba o swoją sprawność fizyczną.

 

Utworzono: czwartek, 20 styczeń 2022 13:34

W dniu 20.01.2022r. o godzinie 00:10 Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało zastęp GBA 3/24 VOLVO OSP Trzęśniew do pożaru sadzy w przewodzie kominowym w miejscowości Gąsiorów gm. Kościelec.

W działaniach udział brały jednostki :

SHD JRG Koło,

GCBA JRG Koło.

GBA OSP Trzęśniew KSRG.

 

Utworzono: wtorek, 18 styczeń 2022 17:14

W dniu 17.01.2022r. po godz. 13:00 Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało zastęp GBA 3/24 VOLVO OSP Trzęśniew do usuwania skutków dzisiejszej nawałnicy jaka przetoczyła się przez nasz powiat. Zdarzenie dotyczyło miejscowego zagrożenia jakim było pochylone drzewo w miejscowości Koło ul. Bogumiła. Działania trwały do późnych godzin nocnych.

W działaniach udział brały jednostki :

SHD JRG Koło,

GBA OSP Trzęśniew KSRG.

 

 

Utworzono: piątek, 14 styczeń 2022 11:43

Nasza jednostka wykonała przelew wszystkich zebranych środków pozyskanych z dobrowolnych wpłat za kalendarze na fundację wspierającą Filipa zmagającego się z chorobą, który pochodzi z naszej miejscowości. Oprócz środków pozyskanych z kalendarzy jednostka przekazała również składki członkowskie na ten cel. Dowód wpłaty na konto fundacji zostanie okazany rodzicom. Bardzo dziękujemy wszystkim osobą za włączenie się w naszą akcję. Podziękowanie kierujemy również dla naszej Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej która wspólnie z zarządem podjęła decyzję o przekazaniu środków na Filipa zamiast na zakup ubrań dla MDP. Mamy nadzieję ze nasz wspólny wysiłek wpłynie na poprawę zdrowia naszego młodego mieszkańca a także będzie jednoczyć w kolejnych akcjach podejmowanych przez nasze społeczeństwo. Jednostka OSP Trzęśniew życzy szybkiego powrotu do zdrowia Filipa oraz wytrwałości dla rodziców.

Źródło zdjęcia: Pomoc dla Filipa - Facebook.

 

 

Gościmy

Odwiedza nas 66 gości oraz 0 użytkowników.