Telefon: 691-777-034

Email: osptrzesniew@op.pl

Utworzono: wtorek, 31 styczeń 2023 17:00

"W karnawale same bale", więc i w naszej szkole przyszedł czas na bal - CHOINKĘ SZKOLNĄ. 28 stycznia cała społeczność szkolna zebrała się w sali OSP Trzęśniew. W programie uroczystości były występy uczniów, rodziców i nauczycieli, wizyta Mikołaja oraz słodki poczęstunek.

 

 

 

 

 

 

Utworzono: poniedziałek, 23 styczeń 2023 16:21
W dniu 23.01.2023r. druhowie z naszej jednostki zostali zaproszeni do Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Kościelcu w celu przeprowadzenia pogadanki oraz szkolenia dotyczącego zagadnień związanych z bezpiecznym zachowaniem się podczas ferii zimowych. Głównymi tematami były między innymi umiejętności wzywania służb ratowniczych, prawidłowe zachowanie się podczas zagrożeń jakie mogą wystąpić w czasie ferii zimowych czy też udzielanie pierwszej pomocy w sytuacjach wystąpienia Nagłego Zatrzymania Krążenia w tym również z użyciem Automatycznego Defibrylatora AED. Spotkanie miało także na celu zwiększenie świadomości uczniów o tym jak ważnym elementem jest pierwsza pomoc przedmedyczna w czasie dojazdu Zespołów Ratownictwa Medycznego. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za chęć udziału oraz zaangażowanie podczas szkolenia. Mamy nadzieje ze wiedza która jest poparta wieloletnim doświadczeniem naszych druhów wpłynie na zwiększenie bezpieczeństwa w naszej Gminie i Powiecie Kolskim zwłaszcza w czasie trwania ferii zimowych.
 
 
 
 
 
 

Utworzono: poniedziałek, 23 styczeń 2023 16:18

W dniu 22.01.2023. w jednostce OSP Wrząca Wielka nasi druhowie brali udział w szkoleniu, które dotyczyło zasad postępowania podczas zdarzeń z udziałem samochodów elektrycznych a także podczas zdarzeń z instalacjami fotowoltaicznymi. Dziękujemy funkcjonariuszowi PSP asp.sztab. Robertowi Różyckiemu za przeprowadzenie szkolenia oraz przygotowanie naszych druhów do nowego rodzaju zagrożeń.

 

Utworzono: sobota, 21 styczeń 2023 17:40
W dniu 21.01.2023r. o godz. 14:32 Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało zastęp GBA 3/24 VOLVO OSP Trzęśniew do wypadku samochodu osobowego na Autostradzie A2.
W działaniach udział brały jednostki:
GBARt JRG Koło,
GBA OSP Trzęśniew KSRG, 
GBA OSP Ruszków Pierwszy KSRG,
Służba Autostrady.
 
 

Utworzono: niedziela, 15 styczeń 2023 08:28
W dniu 14.01.2023r. o godz. 18:30 Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało zastęp GBA 3/24 VOLVO OSP Trzęśniew do wypadku dwóch samochodów osobowych w miejscowości Daniszew gm. Kościelec na Autostradzie A2. W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały zabrane przez ZRM-y do szpitala.
W działaniach udział brały jednostki:
GBA JRG Koło,
GBARt JRG Koło,
GBA OSP Trzęśniew KSRG,
GBA OSP Ruszków Pierwszy KSRG,
2x ZRM,
Policja.
 

Gościmy

Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.