Telefon: 691-777-034

Email: osptrzesniew@op.pl

Utworzono: środa, 13 grudzień 2023 16:57
W dniu 10.12.2023r. delegacja z naszej jednostki odwiedziła Cezarego z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej, który wkroczył w dorosłe życie, a tym samym już po ukończeniu szkoleń dołączy do druhów podczas działań ratowniczo - gaśniczych.
Wszystkiego najlepszego życzą wszyscy Druhowie oraz Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z jednostki OSP Trzęśniew.
  
 
 

Utworzono: środa, 13 grudzień 2023 16:53
W dniu 06.12.2023r. w naszej jednostce odbył się kolejny załadunek zebranego elektrosprzętu w tym roku. Firma Elektrorecykling przekażę dla naszej jednostki środki finansowe, które zostaną wykorzystane na zakup niezbędnego wyposażenia. Zarząd, Druhowie oraz Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza w Trzęśniewie składają wielkie podziękowania wszystkim mieszkańcom z Gminy Kościelec, Powiatu Kolskiego oraz firmom za tak duży odzew i pomoc w osiągnięciu kolejnego celu. Jako jednostka OSP Trzęśniew nie poddajemy się i dalej dążymy wspólnie do pozyskiwania środków finansowych w celu zakupu potrzebnego sprzętu ratowniczo-gaśniczego, który zwiększa nasze bezpieczeństwo i służyć będzie wszystkim, którzy potrzebują pomocy.
 
 
 
 
 

Utworzono: poniedziałek, 04 grudzień 2023 11:35

W dniu 03.12.2023 r. nasza parafia przeżywała odpust ku czci św. Andrzeja Apostoła. Głównym punktem  była msza odpustowa której przewodniczył i słowo boże wygłosił ks. Mariusz Adamczewski. Mszę odpustową zakończyła procesja wokół świątyni. W uroczystościach uczestniczyli strażacy z całej parafii na czele z pocztami sztandarowymi z jednostek OSP Trzęśniew i Straszków.

  

 

 

 

 

 

Gościmy

Odwiedza nas 91 gości oraz 0 użytkowników.