Telefon: 691-777-034

Email: osptrzesniew@op.pl

Utworzono: niedziela, 03 marzec 2024 07:40
W dniu 23.02.2024r. Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza odwiedziła Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Kole oraz Jednostkę Ratowniczo - Gaśniczą. Podziękowania kierujemy dla funkcjonariuszy PSP w Kole za ciepłe przyjęcie, omówienie i zaprezentowanie sprzętu ratowniczo - gaśniczego jaki znajduje się na wyposażeniu oraz dla Komendanta Powiatowego PSP w Kole za umożliwienie wizyty. Podziękowania kierujemy również dla Starszego Dyżurnego Stanowiska Kierowania za wtajemniczenie w zasady funkcjonowania Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Kole, które odgrywa bardzo ważną rolę podczas przyjmowania oraz dysponowania do zdarzeń sił i środków na terenie naszego powiatu.
Podczas wizyty był obecny również Prezes jednostki OSP Trzęśniew druh Rossa Mirosław wraz z opiekunami.
 
 
 
 
 
 

Utworzono: niedziela, 03 marzec 2024 07:15
W dniu 23.02.2024r. Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza wraz z Prezesem OSP Trzęśniew druhem Mirosławem Rossą oraz opiekunami MDP druhna Andżeliką Okupną, druhna Wiktorią Perek oraz dh. Bartoszem Szmagaj brali udział w zajęciach na wirtualnej strzelnicy w Zespole Szkół Technicznych w Kole. Podziękowania kierujemy dla Starostwa Powiatowego w Kole, za możliwość udziału w zajęciach oraz ciepły posiłek. Podziękowania kierujemy również dla kmdr por. Roberta Jokla za omówienie technik posługiwania się bronią oraz za przeprowadzenie konkurencji. Dziękujemy Pani dyrektor oraz pracownikom ZST w Kole za ciepłe przyjęcie oraz miło spędzony czas. Dziękujemy Młodzieżowej Drużynie Pożarniczej za obecność, udział i wspólna zabawę.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Utworzono: czwartek, 22 luty 2024 21:07
W dniu 22.02.2024r. Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza brała udział w kolejnym Turnieju Piłki Nożnej w Kole pod tytułem Ferie z MOSIR. Jesteśmy dumni z młodzieży, która potrafi tworzyć tak zgrany zespół oraz dba o swoją sprawność fizyczną.
Podczas zmagań sportowych był obecny Prezes OSP druh Rossa Mirosław oraz opiekunowie druh Wiktoria Perek oraz druh  Bartosz Szmagaj ale także członkowie MDP, którzy kibicowali naszej drużynie. Po powrocie do jednostki na zawodników czekał mały poczęstunek od Prezesa OSP Trzęśniew. 😉🚒 🚒 🚒 🚒 🚒 
 
 
 
 
 
 

Utworzono: środa, 21 luty 2024 14:48

W nocy 18.02.2024r. o godz. 01:05 Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało zastęp GBA 3/24 VOLVO OSP Trzęśniew do pożaru sadzy w przewodzie kominowym w miejscowości Dobrów gm. Kościelec.

W działaniach udział brały siły i środki:

GCBA JRG Koło,

SHD JRG Koło

GBA KSRG Ruszków Pierwszy,

GBA KSRG Trzęśniew,

Policja.

  

Gościmy

Odwiedza nas 90 gości oraz 0 użytkowników.