Historia

W dniu 04.04.2017 o godzinie 17:13 Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało zastęp GBA 2,5/16 OSP Trzęśniew do wypadku drogowego do którego doszło  w miejscowości Dąbrowice Stare Trasa 92 gm. Kościelec. W zdarzeniu brały udział dwa samochody. Zespoły ratownictwa medycznego trzy osoby zabrały do szpitala.

GBA Rt JRG Koło,
GBA JRG Koło,
GBA OSP Trzęśniew,

W dniu 25.02.2017 w naszej jednostce odbyło się zebranie sprawozdawcze za 2016 rok. Podczas zebrania odbyło się podsumowanie działalności za poprzedni rok oraz zostały przedstawione plany na rok 2017. Ważnym punktem zebranie było również ślubowanie złożone przez osoby , które dołączyły do naszej jednostki. Bardzo dziękujemy za przybycie tak wielu naszych druhów jak i Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Lecz w szczególności dziękujemy za przybycie tak wielu gości , którzy zaszczycili nas swoją obecnością i wspierają naszą działalność .

Ślubowanie złożyli:

• Druh Tomasz Jener,