Telefon: 691-777-034

Email: osptrzesniew@op.pl

2024

Zdarzenia 2024

W dniu 20.03.2024r. w Gminnym Domu Kultury w Kościelcu odbyły się eliminacje gminne do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom''. Na zaproszenie organizatorów dh. Mirosław Rossa zaprezentował oraz omówił sprzęt znajdujący się na wyposażeniu samochodu ratowniczo - gaśniczego, była to dobra okazja na weryfikację zdobytej wiedzy przez uczestników w praktyce. Gratulujemy wszystkim uczestnikom zajętych miejsc oraz życzymy dalszych sukcesów.
Jesteśmy dumni, że w turnieju brał również udział Kacper Cichy, który jest bardzo aktywnym członkiem Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w naszej jednostce.
 
 
 
 
 

W dniu 18.03.2024r. po godz.08:00 Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało zastęp GBA 3/24 VOLVO OSP Trzęśniew do wypadku drogowego w którym uczestniczyły dwa samochody osobowe w miejscowości Kościelec ul. Długa.
W działaniach udział brały jednostki:
GBA JRG Koło,
GBA  KSRG Trzęśniew,
GBA OSP Straszków,
Policja ,
ZRM Koło.
 
 
 
 

🌹8 marca - niech to będzie dzień radosny🌹
🌹. 🚒 🌹. 🚒 🌹
Życzymy Wam więc dużo kwiatów, dużo wiosny. Niech dla Was słońce świeci. Niech Wam czas radośnie leci.
Wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Kobiet Życzy Zarząd OSP Trzęśniew, druhowie oraz Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza.
 

🌹 Dzień Kobiet KGW Trzęśniew 🌹
W dniu 09.03.2024r. Prezes jednostki OSP Trzęśniew druh Mirosław Rossa wraz z druhem Patrykiem Rutkowskim brali udział w Dniu Kobiet KGW Trzęśniew. Zarządu OSP Trzęśniew wraz z druhami oraz Młodzieżową Drużyną Pożarniczą życzą dużo zdrowia, szczęścia oraz pomyślności wraz z najwyższymi słowami uznania za wasze codzienne poświęcenie, podejmowane działania oraz udzielaną dotychczas pomoc dla naszej jednostki.
 
 
 

Gościmy

Odwiedza nas 88 gości oraz 0 użytkowników.