Telefon: 691-777-034

Email: osptrzesniew@op.pl

2023

Zdarzenia 2023

W dniu 15.03.2023r. o godz. 21:16 Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało zastęp GBA 3/24 VOLVO OSP Trzęśniew na zabezpieczenie rejonu miasta Koło w związku z pożarem mieszkania na 4 piętrze w budynku wielorodzinnym w Kole.
W działaniach udział brała jednostka:
GBA OSP Trzęśniew.

 

8 marca - niech to będzie dzień radosny. Życzymy  Wam więc dużo kwiatów, dużo wiosny. Niech dla Was  słońce świeci. Niech Wam czas radośnie leci. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet Życzą strażacy z OSP Trzęśniew.

 

Kosz na puszki aluminiowe w OSP Trzęśniew. Druhowie z naszej jednostki zorganizowali kosz na puszki aluminiowe, który znajduje się przy remizie OSP. Dzięki temu będzie można zostawiać puszki w punkcie każdego dnia. Tego rodzaju zbiórka na stałe zagościła w naszej jednostce. Zachęcamy wszystkich, aby nie wyrzucać puszek aluminiowych do śmieci a umieszczać je w naszym koszu. Dzięki zbiórce puszek będziemy mogli wspierać akcję charytatywne oraz inne projekty, o których na bieżąco będziemy państwa informować. Dziękujemy druhowi Zygmuntowi Matuszakowi za pomysł oraz zakup materiałów na wykonanie kosza, druhowi Jerzemu Wojteckiemu za spawanie oraz druhowi Pawłowi Pachlińskiemu za zakup tabliczek.

W dniu 05.03.2023r. nasza młodzież brała udział w turnieju gminnym tenisa stołowego, który odbył się w jednostce OSP Ruszków Pierwszy. Gratulujemy wytrwałej walki. 💪
Cieszymy się że możemy przyczyniać się do tworzenia tak wspaniałej grupy młodzieży w naszym końcu gminy.
W turnieju brali udział:
Albert Sowiński,
Kacper Cichy,
Kevin Pasternak,
Oliwer Kujawa.
 
 

W dniu 27.02.2023r. w naszej jednostce odbył się załadunek zebranego elektrosprzętu. Firma Elektrorecykling przekażę dla naszej jednostki środki finansowe, które zostaną wykorzystane na zakup niezbędnego wyposażenia. Zarząd, Druhowie oraz Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza w Trzęśniewie składają wielkie podziękowania wszystkim mieszkańcom z Gminy Kościelec, Powiatu Kolskiego oraz firmom za tak duży odzew i pomoc w osiągnięciu kolejnego celu. Już dziś możemy zapewnić że pozyskane środki zostaną wykorzystane na zakup niezbędnego wyposażenia, który będzie służyć naszemu społeczeństwu w celu Ratowania Życia, Zdrowia czy też Mienia. Zapraszamy wszystkie osoby, które będą obecne podczas zabezpieczeń i pokazów z udziałem naszej jednostki w tym roku, do zapoznania się ze sprzętem w jaki dziś jest wyposażony samochód ratowniczo - gaśniczy. Podziękowania za udaną zbiórkę należą się również Druhom oraz Młodzieżowej Drużynie Pożarniczej za włożony wkład i poświęcony czas, w szczególności dziękujemy druhowi Pawłowi Pachlińskiemu i druhowi Patrykowi Rutkowskiemu za nieodpłatne udostępnianie samochodów do przewozów elektrosprzętu, a było tego naprawdę dużo.
Jako jednostka OSP Trzęśniew nie poddajemy się i dalej dążymy wspólnie do pozyskiwania środków finansowych w celu zakupu potrzebnego sprzętu ratowniczo-gaśniczego, który zwiększa nasze bezpieczeństwo i służy wszystkim, którzy potrzebują pomocy. Z Wyrazami Szacunku i Uznania Zarząd, Druhowie oraz Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z OSP Trzęśniew.
 
 
 
 

Gościmy

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.