Telefon: 691-777-034

Email: osptrzesniew@op.pl

2023

Zdarzenia 2023

W dniu 04.02.2023r. o godz. 12:11 Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało zastęp GBA 3/24 VOLVO OSP Trzęśniew do przewróconego drzewa na drodze gminnej w miejscowości Kościelec.
W działaniach udział brała jednostka:
GBA OSP Trzęśniew KSRG.
 
 

W dniu 04.02.2023r. o godz. 02:52 Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało zastęp GBA 3/24 VOLVO OSP Trzęśniew do wypadku samochodu w miejscowości Dąbrowice Częściowe gm. Kościelec na Autostradzie A2.
W działaniach udział brały jednostki:
GBA JRG Koło,
GBA OSP Trzęśniew KSRG,
GBA OSP Ruszków Pierwszy KSRG.
 

Zbiórka dla Jacusia zakończona wpłatą.
Drodzy mieszkańcy Gminy Kościelec. Składamy serdeczne podziękowania oraz wyrazy uznania, każdej osobie która włączyła się tym razem w zbiórkę jaką podjęliśmy na rzecz Jacusia walczącego z chorobą SMA na koniec 2022r.
Środki pozyskane z zebranych puszek aluminiowych, które zbierała nasza jednostka przez dwa miesiące zostały już przekazane na fundację. Oprócz środków przekazanych ze zbiórki nasi druhowie mimo wielu wyzwaniom z jakimi dziś musi się zmierzyć jednostka aby pozyskać niezbędny sprzęt do działań ratowniczo - gaśniczych w celu ratowania życia, zdrowia czy mienia, podjęli decyzję o wsparciu kwoty również o własne środki. Ta nie wielka, ale jednak kolejna mała kropla do osiągnięcia głównego celu na jaki czeka młody mieszkaniec naszej 
Gminy. Zachęcamy do dalszej pomocy, oraz włączania się w zbiórki, które już trwają lub będą się odbywać.
Tylko wspólnie można osiągać wyznaczone cele, a kierunki te wyznaczają wszyscy druhowie z naszej jednostki. Jesteśmy niezmiernie dumni że jednostkę tworzą tak wyjątkowe osoby jak i młodzież, które co dzień podejmują nowe wyzwania.
Z Wyrazami Szacunku
Zarząd, Druhowie oraz Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzęśniewie.
 
 

Trwa kolejną zbiórka, która pozwoli pozbyć się zbędnego oraz niesprawnego elektrosprzętu. W zależności od ilości pozyskanych środków jednostka OSP Trzęśniew będzie mogła zakupić kolejny sprzęt oraz wesprzec akcję charytatywne dla naszych mieszkańców Gminy Kościelec. Bardzo prosimy o zapoznanie się z tym jaki rodzaj elektrosprzętu będzie zbierany. Sprzęt bez wcześniejszych rozbiórek lecz niesprawny czy też uszkodzony, sprzęt tylko kompletny. Przy braku możliwości transportu nasi druhowie po kontakcie telefonicznym i ustaleniu terminu odbiorą elektrośmieci. Zapraszamy do włączenia się w akcję. Nr. tel. do kontaktu 724 844 225.

 

 

Gościmy

Odwiedza nas 54 gości oraz 0 użytkowników.