Telefon: 691-777-034

Email: osptrzesniew@op.pl

2023

Zdarzenia 2023

Zbiórka dla Jacusia zakończona wpłatą.
Drodzy mieszkańcy Gminy Kościelec. Składamy serdeczne podziękowania oraz wyrazy uznania, każdej osobie która włączyła się tym razem w zbiórkę jaką podjęliśmy na rzecz Jacusia walczącego z chorobą SMA na koniec 2022r.
Środki pozyskane z zebranych puszek aluminiowych, które zbierała nasza jednostka przez dwa miesiące zostały już przekazane na fundację. Oprócz środków przekazanych ze zbiórki nasi druhowie mimo wielu wyzwaniom z jakimi dziś musi się zmierzyć jednostka aby pozyskać niezbędny sprzęt do działań ratowniczo - gaśniczych w celu ratowania życia, zdrowia czy mienia, podjęli decyzję o wsparciu kwoty również o własne środki. Ta nie wielka, ale jednak kolejna mała kropla do osiągnięcia głównego celu na jaki czeka młody mieszkaniec naszej 
Gminy. Zachęcamy do dalszej pomocy, oraz włączania się w zbiórki, które już trwają lub będą się odbywać.
Tylko wspólnie można osiągać wyznaczone cele, a kierunki te wyznaczają wszyscy druhowie z naszej jednostki. Jesteśmy niezmiernie dumni że jednostkę tworzą tak wyjątkowe osoby jak i młodzież, które co dzień podejmują nowe wyzwania.
Z Wyrazami Szacunku
Zarząd, Druhowie oraz Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzęśniewie.
 
 

W dniu 31.01.2023r. Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Trzęśniewa brała udział w rozgrywkach piłki halowej, które odbyły się w Kole na hali MOSiR. Jesteśmy dumni z młodzieży, która reprezentuje naszą jednostkę, a także dba o swoją sprawność fizyczną i wraca bez kontuzji. Po powrocie do jednostki na zawodników czekał mały poczęstunek od Prezesa 😉🚒
Dziękujemy Szkole Podstawowej w Trzęśniewie z Panią Dyrektor za użyczenie strojów sportowych.
 
 
 
 
 
 
 
 

Trwa kolejną zbiórka, która pozwoli pozbyć się zbędnego oraz niesprawnego elektrosprzętu. W zależności od ilości pozyskanych środków jednostka OSP Trzęśniew będzie mogła zakupić kolejny sprzęt oraz wesprzec akcję charytatywne dla naszych mieszkańców Gminy Kościelec. Bardzo prosimy o zapoznanie się z tym jaki rodzaj elektrosprzętu będzie zbierany. Sprzęt bez wcześniejszych rozbiórek lecz niesprawny czy też uszkodzony, sprzęt tylko kompletny. Przy braku możliwości transportu nasi druhowie po kontakcie telefonicznym i ustaleniu terminu odbiorą elektrośmieci. Zapraszamy do włączenia się w akcję. Nr. tel. do kontaktu 724 844 225.

 

 

.............💪🚒💪 Działamy 💪🚒💪.................
🚒❤️ WOŚP ❤️🚒
💪🚒 Druhowie OSP Trzęśniew z tylu różnych miejscowości i Zawsze Razem 💪🚒
🚒💪Licytacja zakończona / 250 zł /💪 🚒
💪💪💪🚒🚒🚒❤️❤️❤️🚒🚒🚒💪💪💪
 
 
 
 

Gościmy

Odwiedza nas 64 gości oraz 0 użytkowników.