Telefon: 691-777-034

Email: osptrzesniew@op.pl

2023

Zdarzenia 2023

W dniu 31.05.2023r. na zaproszenie Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Kościelcu nasza jednostka brała udział w Dniu Dziecka oraz Gminnej Akcji "Zagrożenia to Zniszczenia". Dziękujemy za zaproszenie oraz wspólną zabawę.

 

 

 

 

   

 

W dniu 28.05.2023 roku nasza parafia przeżywała odpust ku czci, św. Jana Nepomucena. Głównym punktem święta była suma odpustowa której przewodniczył i Słowo Boże wygłosił  ojciec Józef – bernardyn z Klasztoru Ojców Bernardynów  w Kole. Mszę odpustową zakończyła procesja wokół kościoła. W uroczystościach uczestniczyli strażacy z całej parafii na czele z pocztami sztandarowymi z jednostek OSP Trzęśniew i Straszkowa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W dniu 29.05.2023r. o godz. 4:37 Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało zastęp GBA 3/24 VOLVO OSP Trzęśniew do pożaru samochodu ciężarowego w miejscowości Kościelec ul. Turecka.
W działaniach udział brały jednostki:
GCBA Rt JRG Koło,
GBA OSP Trzęśniew KSRG,
GBA OSP Straszków.
 
 

W dniu 27.05.2023r. nasi druhowie z pocztem sztandarowym uczestniczyli w VIII Ogólnopolskiej Pielgrzymce strażaków na Jasną Górę w Częstochowie. Udział w tym wydarzeniu braliśmy wspólnie z jednostką OSP Straszków.
Dziękujemy Gminie Kościelec za udostępnienie transportu na  tą  wyjątkową uroczystość.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 

Gościmy

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.