Telefon: 691-777-034

Email: osptrzesniew@op.pl

2022

Zdarzenia 2022

W dniu 23.08.2022 braliśmy udział we wspólnych ćwiczeniach na obiekcie pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekracacji w Kole z jednostkami OSP Koło Nad Wartą, OSP Wrząca Wielka oraz OSP Powiercie.
Dziękujemy OSP Koło Nad Wartą  i  druhowi Radosławowi Namyślakowi za możliwość wspólnych ćwiczeń, które wpływają na podnoszenie umiejętności w Ratownictwie Wodnym. Podziękowania kierujemy również dla Dyrektora Jarosława Kawki, ratowników WOPR oraz pracowników obiektu.
 
 
 

W dniu 23.08.2022r. Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało dwukrotnie zastęp GBA 3/24 VOLVO OSP Trzęśniew do miejscowego zagrożenia jakie stanowiły owady błonkoskrzydłe w miejscowości Białków Górny oraz Trzęśniew.
W działaniach udział brała jednostka:
GBA OSP Trzęśniew KSRG.

W dniu 03.08.2022r. o godz. 17:57 Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało zastęp GBA 3/24 VOLVO OSP Trzęśniew do załączającej się czujki gazu w budynku mieszkalnym w miejscowości Gozdów gm. Kościelec. Po sprawdzeniu wszystkich pomieszczeń w budynku jednorodzinnym mierniki wielogazowe nie wykazały żadnego zagrożenia.
W działaniach udział brała jednostka:
GBA OSP Trzęśniew KSRG,
GBA JRG Koło.

W dniu 21.08.2022r. Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało zastęp GBA 3/24 VOLVO OSP Trzęśniew do miejscowego zagrożenia jakie stanowiły owady błonkoskrzydłe w miejscowości Waki gm. Kościelec.
 
W działaniach udział brała jednostka:
GBA OSP Trzęśniew KSRG.
 

Gościmy

Odwiedza nas 150 gości oraz 0 użytkowników.