Telefon: 691-777-034

Email: osptrzesniew@op.pl

2022

Zdarzenia 2022

W dniu 02.09.2022r. druhowie z naszej jednostki przekazali zebrane nakrętki do Szkoły Podstawowej w Trzęśniewie. Środki pozyskane ze zbiórek zostaną dalej przekazane dla Filipa. Było nam niezmiernie miło gościć samego Filipa podczas przekazania. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia, a w przyszłości zapraszamy do naszej jednostki.💪🚒💪
Dziękujemy wszystkim osobom, które włączyły się w akcję razem z nami i zachęcamy w dalszym ciągu do wspierania zbiórek dla Filipa.

W dniu 29.08.2022r. ok. godziny 3.40 Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało zastęp GBA 3/24 VOLVO OSP Trzęśniew do wypadku drogowego w miejscowości Kościelec Trasa 92. W wypadku uczestniczył samochód dostawczy który z nieznanych przyczyn zjechał do przydrożnego rowu,    a następnie przewrócił się na bok. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. W działaniach udział brały zastępy:

JRG Koło,

GBA OSP Trzęśniew KSRG,

GBA OSP Ruszków Pierwszy KSRG,

GBA OSP Straszków,

Policja.

 

W dniu 27.08.2022r. przed godziną 21.00 Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało zastęp GBA 3/24 VOLVO OSP Trzęśniew do patraconej osoby w miejscowości Dąbrowice Częściowe gm. Kościelec. W wyniku wypadku jedna osoba poniosła śmierć na miejscu. Sprawca wypadku zbiegł z miejsca zdarzenia.
W działaniach udział brały jednostki:
JRG Koło,
GBA OSP Trzęśniew KSRG,
ZRM,
Policja.
 

Dożynki w Gminie Kościelec.

Tegoroczne dożynki odbyły się 28 sierpnia w miejscowości Kościelec ,,ANFITEATR’’

Uroczystości dożynkowe poprzedziła Msza Świętą którą odprawił  Proboszcz Parafii

Pw. Św. Andrzeja Apostoła w Kościelcu ks. Kan. Aleksander Rybczyński.

Słowo boże wygłosił ks. Tadeusz  Funk.

 

 

 

 

 

W dniu 27.08.2022r. wspólnie z jednostką OSP Chodów zadbaliśmy o pozytywne wrażenia naszych druhów podczas ich najważniejszego dnia. W związku ze ślubem Dominiki i Patryka Zarząd OSP Trzęśniew, Druhowie oraz Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza składają Gratulacje oraz najlepsze życzenia na nowej drodze życia . 👌🚒💪

 

 

 

 

 

 

 

Gościmy

Odwiedza nas 40 gości oraz 0 użytkowników.