Telefon: 691-777-034

Email: osptrzesniew@op.pl

2022

Zdarzenia 2022

W dniu 16.09.2022r. nasza jednostka otwiera kolejną kartę w historii. Po raz pierwszy powstaje grupa Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w wieku 5-11 lat, którą zapoczątkował pięcioletni Szymon Pomostwoski. Gratulujemy wielkiej odwagi i dziękujemy za tak duże zainteresowanie Ochotniczą Strażą Pożarną. Głównym zadaniem naszej najmłodszej grupy będzie przede wszystkim zdobywanie wiedzy w dziedzinie udzielania Pierwszej Pomocy Przedmedycznej i jej promowanie wśród młodzieży, dbanie o bezpieczeństwo w swoim środowisku na co dzień, udział w wydarzeniach jednostki ale i dbanie o sprzęt znajdujący się na wyposażeniu MDP. Zapraszamy młodzież, która chce nieść pomoc innym razem z nami, każdy zdobędzie niezbędną wiedzę i umiejętności aby pomagać w potrzebie. Udział w wydarzeniach odbywać się będzie z rodzicami najmłodszych strażaków.

  

W dniu 05.09.2022r. przed godziną 18.00 Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało zastęp GBA 3/24 VOLVO OSP Trzęśniew do pożaru samochodu osobowego w miejscowości Gąsiorów gm. Kościelec.
W działaniach udział brały jednostki:
GCBA JRG Koło,
GBA OSP Trzęśniew KSRG,
GLM OSP Gąsiorów.
 
 

W dniu 02.09.2022r. po godz. 14.00 Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało zastęp OSP Trzęśniew GBA 3/24 VOLVO do wypadku drogowego na DK92 gm. Kościelec. W wypadku brały udział dwa samochody osobowe.
W działaniach udział brały zastępy :
GBA JRG Koło,
GBA Rt JRG Koło,
GBA OSP Trzęśniew KSRG,
GBA OSP Straszków,
Policja,
ZRM.
 

W dniu 5.09.2022r. o godz. 8.30 Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało zastęp GBA 3/24 VOLVO OSP Trzęśniew do miejscowego zagrożenia jakie stanowiły owady błonkoskrzydłe w miejscowości Tury gm. Kościelec.
W działaniach udział brała jednostka:
GBA OSP Trzęśniew KSRG.

W dniu 02.09.2022r. Funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej w Kole przeprowadzili Inspekcje Gotowości Operacyjnej. Podczas inspekcji jak i zdarzeń ratowniczo-gaśniczych nasz zastęp wyjechał w pełnym składzie oraz zaliczył założenie na ocenę Bardzo Dobrą. Mimo uzyskanego wyniku druhowie w dalszym ciągu będą prowadzić doskonalenie umiejętności oraz zdobywać niezbędną wiedzę, która jest potrzebna podczas każdych działań. Dziękujemy funkcjonariuszom PSP za cenne wskazówki przekazane podczas kontroli.

  

Gościmy

Odwiedza nas 73 gości oraz 0 użytkowników.