Telefon: 691-777-034

Email: osptrzesniew@op.pl

2022

Zdarzenia 2022

W dniu 27.09.2022r. po godz. 11:00 Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało zastęp GBA 3/24 VOLVO OSP Trzęśniew do miejscowego zagrożenia jakie stanowiły owady błonkoskrzydłe w miejscowości Kościelec.
W działaniach udział brała jednostka:
GBA OSP Trzęśniew KSRG.
 

W dniu 27.09.2022r. w Szkole Podstawowej w Trzęśniewie została przeprowadzona próbna ewakuacja oraz ćwiczenia dla druhów z OSP Gąsiorów i OSP Trzęśniew. Celem takich ćwiczeń jest przygotowanie uczniów, pracowników szkoły oraz druhów najbliższych jednostek na wypadek pożaru.
Dziękujemy druhom z OSP Gąsiorów za chęć udziału we wspólnych ćwiczeniach.
 
  
 
 
    
  
 

W dniu 22.09.2022r. o godzinie 19.20 Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało zastęp GBA 3/24 VOLVO OSP Trzęśniew do wypadku samochodu osobowego w miejscowości Kościelec ul. Kościelna. Jedna osoba została zabrana przez ZRM do szpitala.
W działaniach udział brały jednostki:
GBA JRG Koło,
GBA RT JRG Koło,
GBA OSP Trzęśniew KSRG,
GBA OSP Straszków,
Policja,
ZRM.
 

W dniu 25. 09.2022r. w naszej jednostce odbyło się szkolenie z zakresu Pierwszej Pomocy Przedmedycznej dla Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej oraz uczniów że Szkoły Podstawowej w Trzęśniewie. Szkolenie polegało na zdobyciu wiedzy teoretycznej oraz praktycznej. Dziękujemy za udział wszystkim osobom.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W dniu 21.09.2022r. o godzinie 17.28 Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało zastęp GBA 3/24 VOLVO OSP Trzęśniew do pożaru samochodu ciężarowego - naczepy na Autostradzie A2 w miejscowości Janów gm. Brudzew
W działaniach udział brały jednostki:
GBA JRG Turek,
SLOp JRG Turek,
GCBA JRG Koło,
GBA OSP Trzęśniew KSRG,
GCBA OSP Brudzew KSRG,
GBA OSP Ruszków Pierwszy KSRG,
GCBA OSP Dąbie KSRG,
GCBA OSP Chrząblice KSRG.
 
 
 

Gościmy

Odwiedza nas 63 gości oraz 0 użytkowników.