Telefon: 691-777-034

Email: osptrzesniew@op.pl

2022

Zdarzenia 2022

Nasza jednostka wykonała przelew wszystkich zebranych środków pozyskanych z dobrowolnych wpłat za kalendarze na fundację wspierającą Filipa zmagającego się z chorobą, który pochodzi z naszej miejscowości. Oprócz środków pozyskanych z kalendarzy jednostka przekazała również składki członkowskie na ten cel. Dowód wpłaty na konto fundacji zostanie okazany rodzicom. Bardzo dziękujemy wszystkim osobą za włączenie się w naszą akcję. Podziękowanie kierujemy również dla naszej Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej która wspólnie z zarządem podjęła decyzję o przekazaniu środków na Filipa zamiast na zakup ubrań dla MDP. Mamy nadzieję ze nasz wspólny wysiłek wpłynie na poprawę zdrowia naszego młodego mieszkańca a także będzie jednoczyć w kolejnych akcjach podejmowanych przez nasze społeczeństwo. Jednostka OSP Trzęśniew życzy szybkiego powrotu do zdrowia Filipa oraz wytrwałości dla rodziców.

Źródło zdjęcia: Pomoc dla Filipa - Facebook.

 

 

W dniu 10.01.2022r. przed godz. 13:00 Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało zastęp GBA 3/24 VOLVO OSP Trzęśniew do miejscowego zagrożenia dotyczącego piesków, pod którymi zarwał się lód na rzece Kiełbaska w miejscowości Trzęśniew.  Psy zostały wyciągnięte z wody oraz przekazane właścicielowi. Niestety jeden z trzech szczeniaczków był już martwy.

W działaniach udział brały jednostki :

GBA JRG Koło,

SLKw z pontonem JRG Koło,

GBA OSP Trzęśniew KSRG.

 

 

 

 

 

 

W dniu 7.01.2022r. po godzinie 16:00 Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało zastęp GBA 3/24 VOLVO OSP Trzęśniew do potrącenia rowerzysty w miejscowości Dąbrowice Stare na drodze DK 92. W wyniku dwukrotnego potrącenia rowerzysty znajdującego się na jezdni mężczyzna zmarł.

W działaniach udział brały jednostki :

GBA JRG Koło,
GBA RT JRG Koło,
GBA OSP Trzęśniew KSRG,
ZRM Koło,
Policja.

  

Prezydium Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w dniu  07.01.2022 roku nadało druhnom  i druhom Odznakę Honorowa ,,Floriański Krzyż Koronny’’ za szczególne zasługi dla funkcjonowania i rozwoju ochrony przeciwpożarowej oraz ratownictwa na terenie powiatu kolskiego. Wśród odznaczonych był również strażak z naszej jednostki druh Radosław Rossa. Wszystkim odznaczonym  gratulujemy.

 

 

 

 

 

 

 

 

Gościmy

Odwiedza nas 64 gości oraz 0 użytkowników.