Telefon: 691-777-034

Email: osptrzesniew@op.pl

Zdarzenia 2022

🫡👨‍🚒🖤🥲 O godz. 18.00 w całym kraju strażacy #PSP i #OSP oddali hołd druhowi OSP Balice, który odszedł dziś na wieczną służbę, ratując ludzkie życie.
W jednostkach Państwowej i Ochotniczych Straży Pożarnych uruchomione zostały sygnały świetlne i dźwiękowe a strażacy w skupieniu, minutą ciszy uczcili pamięć śp. kolegi strażaka OSP.
Cześć Jego pamięci!

W dniu 27.09.2022r. po godz. 11:00 Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało zastęp GBA 3/24 VOLVO OSP Trzęśniew do miejscowego zagrożenia jakie stanowiły owady błonkoskrzydłe w miejscowości Kościelec.
W działaniach udział brała jednostka:
GBA OSP Trzęśniew KSRG.

W dniu 25. 09.2022r. w naszej jednostce odbyło się szkolenie z zakresu Pierwszej Pomocy Przedmedycznej dla Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej oraz uczniów że Szkoły Podstawowej w Trzęśniewie. Szkolenie polegało na zdobyciu wiedzy teoretycznej oraz praktycznej. Dziękujemy za udział wszystkim osobom.

W dniu 27.09.2022r. w Szkole Podstawowej w Trzęśniewie została przeprowadzona próbna ewakuacja oraz ćwiczenia dla druhów z OSP Gąsiorów i OSP Trzęśniew. Celem takich ćwiczeń jest przygotowanie uczniów, pracowników szkoły oraz druhów najbliższych jednostek na wypadek pożaru.
Dziękujemy druhom z OSP Gąsiorów za chęć udziału we wspólnych ćwiczeniach.

W dniu 22.09.2022r. o godzinie 19.20 Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało zastęp GBA 3/24 VOLVO OSP Trzęśniew do wypadku samochodu osobowego w miejscowości Kościelec ul. Kościelna. Jedna osoba została zabrana przez ZRM do szpitala.
W działaniach udział brały jednostki:
GBA JRG Koło,
GBA RT JRG Koło,
GBA OSP Trzęśniew KSRG,
GBA OSP Straszków,
Policja,
ZRM.

Odwiedza nas 119 gości oraz 0 użytkowników.