Telefon: 691-777-034

Email: osptrzesniew@op.pl

2021

Zdarzenia 2021

W dniu 04.09.2021 delegacja z naszej jednostki na czele ze sztandarem wzięła udział w uroczystościach  75 lecja Ochotniczej Straży Pożarnej w Policach Średnich. Uroczystości poprzedziła msza święta w intencji wszystkich strażaków odprawiona w parafii  św. Stanisława Biskupa Męczennika w Białkowie Kościelny. Po mszy wszystkie jednostki udały  się  do jednostki Police Średnie gdzie odbyła się kolejna część uroczystości. 

 

W dniu 29.08.2021 nasza jednostka zajmowała się organizacją oraz pomocą w punkcie szczepień na Dożynkach Gminnych w Kościelcu. Podczas dożynek w naszym punkcie dzieci oraz osoby dorosłe mogły zapoznać się z wyposażeniem samochodu ratowniczo - gaśniczego jaki znajduje się na naszym wyposażeniu oraz przypomnieć zasady udzielania pierwszej pomocy.
Zorganizowanie punktu szczepień było możliwe dzięki Samodzielnemu Publicznemu Zakładowi Opieki Zdrowotnej w Kole, Gminy Kościelec, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kole a także naszych druhów którzy poświęcili czas aby bezpiecznie oraz przyjemnie spędzić ten czas również z najmłodszymi. Z góry wszystkim dziękujemy za włączenie się w akcję i pomoc. Nad bezpieczeństwem podczas dożynek Gminnych w Kościelcu pełniła również dyżur Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej z Ruszkowa Pierwszego.

 

 

 

 

 

 

 

  

  

  

 

 

W dniu 25.08.2021 o godz. 15:50 Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało zastęp GBA 3/24 VOLVO OSP Trzęśniew do miejscowego zagrożenia jakie stanowiły owady błonkoskrzydłe w miejscowości Straszków gm. Kościelec.

W działaniach udział brał zastęp:

GBA OSP Trzęśniew KSRG.

W dniu 24.08.2021 o godz. 14:51 Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało zastęp GBA 3/24 VOLVO OSP Trzęśniew do miejscowego zagrożenia jakie stanowiły owady błonkoskrzydłe w miejscowości Mariampol gm. Kościelec.

W działaniach udział brały zastępy:

SHD JRG Koło,

GBA OSP Trzęśniew KSRG.

Gościmy

Odwiedza nas 71 gości oraz 0 użytkowników.