Telefon: 691-777-034

Email: osptrzesniew@op.pl

2021

Zdarzenia 2021

W dniu 14.09.2021 o godz. 7:40 Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało zastęp GBA 3/24 VOLVO OSP Trzęśniew do miejscowego zagrożenia jakie stanowiły owady błonkoskrzydłe w miejscowości Dąbrowice Stare 66 gm. Kościelec.

W działaniach udział brał zastęp:

GBA OSP Trzęśniew KSRG.

W dniu 11.09.2021r. druhowie z naszej jednostki mieli zaszczyt uczestniczyć w ceremonii ślubnej druha Kamila z Ochotniczej Straży Pożarnej w Paprotni. Wspólnie z druhami z Krzymowa oraz Paprotni utworzyliśmy strażacki szpaler dla młodej pary, a także złożyliśmy życzenia i wręczyliśmy skromne upominki.

Jeszcze raz w imieniu całej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzęśniew życzymy młodej parze samych pięknych chwil, codziennego uśmiechu oraz dużo miłości.

 

 

  

 

 

 

Przedstawiciele Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej  w Trzęśniewie uczestniczyli w rozpoczęciu roku Szkolnego Szkoły Podstawowej w Trzęśniewie. W imieniu Zarządu oraz wszystkich druhów skierowano  podziękowania do Dyrektora Mirosława Zagozdy za wieloletnią współpracę oraz wręczono skromne upominki.

    

  

W dniu 04.09 2021 o godz. 17:35 Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało zastęp GBA 3/24 VOLVO OSP Trzęśniew do pożaru sadzy w przewodzie kominowym w miejscowości Straszków gm. Kościelec

W działaniach udział brały zastępy:

GCBA JRG Koło,

SHD JRG Koło,

GBA OSP Trzęśniew KSRG,

GBA OSP Ruszków Pierwszy KSRG. 

W dniu 04.09.2021 ok. godz. 17:35 Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało zastęp GBA 3/24 VOLVO OSP Trzęśniew do pożaru sadzy w przewodzie kominowym w miejscowości Straszków gm. Kościelec.

W działaniach udział brały zastępy :

GCBA JRG Koło,

GHD JRG Koło,
GBA OSP Trzęśniew KSRG,
GBA OSP Ruszków Pierwszy KSRG,

 

Gościmy

Odwiedza nas 49 gości oraz 0 użytkowników.