Telefon: 691-777-034

Email: osptrzesniew@op.pl

2021

Zdarzenia 2021

Niezależnie od miejsca czasu czy osoby staramy się jako Jednostka Trzęśniew pomagać wszystkim dookoła w każdy możliwy sposób. Dziś chcemy wesprzeć inicjatywę i wspólnie z innymi jednostkami z naszego powiatu włączyć się w zbiórkę nakrętek dla Ksawiego. Jeżeli  ktoś ma w domu nakrętki i chce je przekazać na ten cel zapraszamy do zbiórki i zostawienie nakrętek w naszej jednostce OSP lub też w każdej innej która się włączy w zbiórkę. Cel jest jeden!!!!! Zachęcamy do pomocy.

W dniu 18.09.2021 nasza jednostka zajmowała się organizacją oraz pomocą w punkcje szczepień podczas Powiatowych Zawodów Strzeleckich w Ruszkowie. Zorganizowanie punktu szczepień było możliwe dzięki Samodzielnemu Publicznemu Zakładowi Opieki Zdrowotnej w Kole na czele z Panią Edytą Kaźmierczak, której jesteśmy bardzo wdzięczni za poświęcony czas i pomoc a także Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej  w Kole oraz naszych druhów którzy poświęcili czas aby bezpiecznie spędzić ten czas. Z góry wszystkim dziękujemy za włączenie się w kolejną akcję i pomoc. Podziękowanie kierujemy również dla Ligi Obrony Kraju ,,LOK'' Koło za udzielenie instruktarzu oraz możliwość sprawdzenia się na innym polu walki. 

 

   

 

 

 

W dniu 16.09.2021 o godz. 18:48 Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało zastęp GBA 3/24 VOLVO OSP Trzęśniew do miejscowego zagrożenia jakie stanowiły owady błonkoskrzydłe w miejscowości Dąbrowice Częściowe gm. Kościelec.

W działaniach udział brał zastęp:

GBA OSP Trzęśniew KSRG.

W dniu 17.09.2021 o godz. 17:00 Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało zastęp GBA 3/24 VOLVO OSP Trzęśniew do miejscowego zagrożenia jakie stanowiły owady błonkoskrzydłe w miejscowości Dąbrowice Częściowe gm. Kościelec.

W działaniach udział brał zastęp:

GBA OSP Trzęśniew KSRG.

W dniu 14.09.2021 o godz. 10:16 Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało zastęp GBA 3/24 VOLVO OSP Trzęśniew do miejscowego zagrożenia jakie stanowiły owady błonkoskrzydłe w miejscowości Gąsiorów 58 gm. Kościelec.

W działaniach udział brał zastęp:

GBA OSP Trzęśniew KSRG.

Gościmy

Odwiedza nas 62 gości oraz 0 użytkowników.