Telefon: 691-777-034

Email: osptrzesniew@op.pl

2021

Zdarzenia 2021

,,P A M I Ę T A M Y"

 

W dniu 25.10.2021 ok godz. 4.17 Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało zastęp GBA 3/24 VOLVO OSP Trzęśniew do wypadku drogowego na Autostradzie A2 w kierunku Poznania. Kierujący samochodem osobowym uderzył w bariery. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu dopływu prądu z akumulatora oraz oświetleniu miejsca zdarzenia.

W działaniach udział brały zastępy:

GBA JRG Koło,

GBA OSP Trzęśniew KSRG,

GBA OSP Ruszków Pierwszy KSRG.

 

W dniu 21.10.2021 o godz.14:33 Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało zastęp GBA 3/24 VOLVO OSP Trzęśniew do miejscowego zagrożenia związanego ze skutkami silnego wiatru. W miejscowości Trzęśniew doszło do uszkodzenia dachu na budynku mieszkalnym. Strażacy działając z kosza podnośnika zabezpieczyli uszkodzone pokrycie dachowe.

W działaniach udział brały zastępy:

GBA OSP Trzęśniew KSRG,

SHD OSP Dąbie KSRG.

  

 

W dniu 24.10.2021r. nasi druhowie wspólnie z innymi jednostkami OSP brali udział w zabezpieczeniu 41 Międzynarodowego Biegu Warciańskiego. Składamy gratulacje dla wszystkich uczestników. To był dla nas zaszczyt dbać o wasze bezpieczeństwo.

   

 

W dniu 21.10.2021 o godz. 13:56 Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało zastęp GBA 3/24 VOLVO OSP Trzęśniew do miejscowego zagrożenia związanego ze skutkami silnego wiatru. W Miejscowości Trzęśniew na terenie szkoły Podstawowej doszło do przewrócenia się drzewa oraz uszkodzeniem pokrycia dachowego na budynku szkoły. Działania straży polegały na usunięciu drzewa oraz zabezpieczeniu pokrycia dachowego na budynku.

W działaniach udział brały zastępy:

GBA OSP Trzęśniew KSRG,

SHD OSP Dąbie KSRG.

Gościmy

Odwiedza nas 49 gości oraz 0 użytkowników.