Telefon: 691-777-034

Email: osptrzesniew@op.pl

2021

Zdarzenia 2021

Ochotnicza Straż Pożarna w Trzęśniewie dziękuje Panu Robertowi Popkowskiemu za przekazanie umundurowania, które odbyło się uroczyście  w dniu 11.01.2021 w Kościelcu. W przekazaniu udział brali: Poseł na Sejm Rzeczy Pospolitej Polskiej RP Pan Leszek Galemba, Radny Sejmiku Województwa Wielkopolskiego Pan Robert Popkowski, Wójt Gminy w Kościelcu Pan Dariusz Ostrowski, Prezes ZOSP RP w Kościelcu druh Józef Pacholski, Komendant Gminny druh Marek Straszewski. Dziękujemy wszystkim za przekazanie sprzętu którego nam tak bardzo brakuje.

 

 

 

 

 

W dniu 11.01.2021 ok. 9.30 Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało zastęp GBA 3/24 VOLVO OSP Trzęśniew do Łabędzi, które przymarzły do tafli lodu w miejscowości Kościelec.

W działaniach brały udział zastępy :

SLRR z łodzią JRG Koło,
GBA OSP Trzęśniew.

 

 

 

 

 Ochotnicza Straż Pożarna w Trzęśniewie składa podziękowania wszystkim osobą które zdecydowały się przekazać na naszą jednostkę 1%. Za poprzedni rok 2020 jednostka otrzymała 1 499,57 zł wsparcia finansowego. Dzięki temu jednostka mogła zaopatrzyć się w ubrania specjalne chroniące strażaków podczas działań ratowniczo - gaśniczych. Dzięki takiej postawie społeczeństwa oraz postawie strażaków krórzy przekazują swoje środki pieniężne za działania ratowniczo - gaśnicze możemy nadal pozyskiwać niezbędny sprzęt ratowniczo - gaśniczy. Zakupiony sprzęt znacznie wpłynie na poprawę bezpieczeństwa w naszym rejonie działań. Bardzo prosimy o dalszą pomoc ludzi dobrej woli jak również firm o przekazywanie 1% na naszą jednostkę. Za okazałą pomoc i przekazanie 1% wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy.

 

Gościmy

Odwiedza nas 87 gości oraz 0 użytkowników.