Telefon: 691-777-034

Email: osptrzesniew@op.pl

2020

Zdarzenia 2020

To już stało się tradycją, kiedy strażacy z naszej jednostki pamiętają i w szczególny sposób witają kolejne osoby z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w dorosłym życiu. W związku z wyjątkową sytuacją jaka powstała przez korona wirusa  COVID-19, i odwołaniem wielu imprez w tym również osiemnastek, strażacy z naszej jednostki postanowili odwiedzić jedną z naszych  druhen tym razem w domu i podkreślić ten wyjątkowy dzień przekazując upominek oraz składając życzenia od  wszystkich druhów naszej jednostki.

 

 

 

W dniu 18.12.2020 po godz. 21:00 Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało zastęp GBA 3/24 VOLVO OSP Trzęśniew do pożaru sadzy w przewodzie kominowym w miejscowości Waki gm. Kościelec.

W działaniach udział brały zastępy:

GCBA JRG Koło,

SHD JRG Koło,

GBA OSP Trzęśniew.

   

 

 

W dniu 28.11.2020 ok. godz. 10:36 Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało zastęp GBA 3/24 VOLVO OSP Trzęśniew do wypadku drogowego w miejscowości Trzęśniew gm. Kościelec . W zdarzeniu brały udział dwa samochody, samochód osobowy i bus.W wyniku wypadku jedna osoba została zabrana przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i odłączeniu dopływu prądu w uszkodzonych pojazdach. 

W działaniach udział brały zastępy:                                                                                                  

GBA JRG Koło,

GBA RT JRG Koło,

GBA OSP Trzęśniew.

  

 

 

 

 

Zdrowych i pogodnych
Świąt Bożego Narodzenia. 
Niech ten czas spędzony w gronie najbliższych
napełni Wasze serca spokojem i radością. 
Niech błogosławieństwo Bożego Dzieciątka 
towarzyszy Wam przez całe Wasze życie, 
a szczere i najpiękniejsze Bożonarodzeniowe 
życzenia spełniają się w każdym momencie.

Wszystkim Mieszkańcom, Gościom Gminy Kościelec

i Powiatu Kolskiego

Życzą strażacy z jednostki OSP Trzęśniew.

 

W dniu 11.11.2020r. delegacja z naszej jednostki  uczestniczyła we mszy św. z okazji 11 Listopada. Mszy świętej przewodniczył Proboszcz Parafii Kościelec  ks. Kanonik Aleksander Rybczyński. Po zakończeniu mszy delegacja udała się na miejsce uwieńczone Męczeńską  Krwią Młodzieży Polskiej i cmentarz parafialny, a następnie na mogiłę w miejscowości Tury, gdzie znajdują się  szczątki Polaków, którzy zostali zamordowani przez hitlerowców w czasie II wojny światowej. W tych wszystkich miejscach złożono kwiaty i zapalono znicze.

 

 

 

Gościmy

Odwiedza nas 48 gości oraz 0 użytkowników.