Telefon: 691-777-034

Email: osptrzesniew@op.pl

2019

Zdarzenia 2019

W dniu 17.07.2019 po godzinie 19 : 00 Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało zastęp GBA 2,5/16 OSP Trzęśniew do pożaru kombajnu w miejscowości Trzęśniew Mały gm. Kościelec.,

W działaniach udział brały zastępy :

GBA JRG Koło
GBA OSP Trzęśniew.

W dniu 16.07.2019  o godz.18:14 Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało zastęp GBA 2,5/16 OSP Trzęśniew do pożaru słomy i ścierniska w miejscowości Trzęśniew gm. Kościelec.

W działaniach udział brały zastępy :

GCBA JRG Koło,
GBA OSP Trzęśniew,

 

W dniu 14.07.2019  ok. godz. 12:41 Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało  zastęp GBA 2,5/16 OSP Trzęśniew do wypadku drogowego  w miejscowości Kościelec gm. Kościelec.W wypadku brał udziały dwa samochody osobowe. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i odłączenie akumulatorów.

W działaniach udział brały zastępy :

GBA RT JRG Koło,
GBA OSP Trzęśniew,

 


W dniu 14.07.2019 roku w naszej miejscowości odbyły się zawody sportowo – pożarnicze jednostek OSP z terenu gminy Kościelec. Swoją obecnością zaszczyciła nas  dziecięca drużyna pożarnicza z  jednostki OSP Krzymów. ,,Tygrysy’’ z OSP Krzymów przeprowadziły profesjonalny pokaz musztry i ćwiczenia bojowego, polegającego na rozwinięciu  linii gaśniczej z samochodu bojowego, śmiało można powiedzieć, GBA 2,5/16. Końcowym efektem było podanie dwóch prądów gaśniczych. Ci najmłodsi druhowie otrzymali gromkie brawa od publiczności oraz skromne upominki od organizatorów. Serdeczne podziękowania kierujemy do Prezesa Jednostki OSP Krzymów  druha Juliana Tomickiego i rodziców dziecięcej drużyny. Podziękowania za przybycie kierujemy również do zacnych gości, publiczności, komisji sędziowskiej i wszystkich drużyn, które wzięły udział w zawodach sportowo – pożarniczych oraz sponsorów, którzy przyczynili się do organizacji tych zawodów, a byli to:

  • Gmina Kościelec,
  • Sklep Spożywczo - Przemysłowy ,,Lewiatan’’ – Pan Andrzej Tęgs,
  • Agma ZUH Brukarstwo – Pan Jacek Cichy,
  • Sklep Spożywczo – Przemysłowy ,,ABC’’ – Pani Ewa Mielcarek.

 

  

  

  

   

  

  

  

  

   

 

 

W dniu 3.07.2019  w godzinach popołudniowych  Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało zastęp GBA 2,5/16 OSP Trzęśniew do pożaru  lasu w miejscowości Daniszew  gm. Kościelec.

W działaniach udział brały zastępy :

GBA JRG Koło,
GBA OSP Trzęśniew,

GBA OSP Ruszków.

 

Gościmy

Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.