Telefon: 691-777-034

Email: osptrzesniew@op.pl

Zdarzenia 2017

W dniu 14.10.2017 ok. godziny 2:00 Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało zastęp GBA 2,5/16 OSP Trzęśniew do wypadku drogowego do którego doszło w miejscowości Dąbrowice Stare gm. Kościelec. W wypadku brały udział dwa samochody osobowe. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala.

W działaniach udział brały zastępy:
GBA RT JRG Koło,
GBA JRG Koło,
GBA OSP Trzęśniew.

  

 

W dniu 06.10.2017 Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało zastęp GBA 2,5/16 OSP Trzęśniew do zdarzeń związanych z przejściem przez nasz powiat silnego wiatru, który wyrządził bardzo dużo szkód. Działania straży polegały na zabezpieczaniu miejsc zdarzeń, usuwaniu powalonych drzew i połamanych konarów.

 

 

W dniu 25.09.2017 ok. godz. 6.50 Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało zastęp GBA 2,5/16 OSP Trzęśniew do wypadku drogowego w miejscowości Kościelec Trasa 92. W wypadku brał udział samochód osobowy który z nieznanych przyczyn uderzył w barierki odgradzające pas jezdni.

W działaniach udział brały zastępy:

GBA JRG Koło,

GBA RT JRG Koło,

GBA OSP Trzęśniew.

 

 

  

 

 

W dniu 30.09.2017 około godziny 14.55 Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało zastęp GBA 2,5/16 OSP Trzęśniew do pożaru budynku gospodarczego w miejscowości Tury gm. Kościelec. Po przybyciu na miejsce pożaru i przeprowadzeniu rozpoznania dowódca ustalił, ze pali się budynek gospodarczy murowany kryty eternitem. W budynku składowane były płody role w postaci siana i słomy. Działania polegały na podaniu prądów wody. Następnie po przygaszeniu strażacy przystąpili do wyrzucania i dogaszania tlącej się słomy i siana.
W działaniach udział brały zastępy:

GCBA JRG Koło,

GBA OSP Trzęśniew,

GBA OSP Ruszków,

GCBA OSP Wrząca Wielka,

GLM 8 OSP Gąsiorów,

SOp KP PSP Koło,

Policja z Koła.

 

 

 

 

W dniu 24.09.2017 około godziny 6:00 Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało zastęp GBA 2,5/16 OSP Trzęśniew do pożaru budynku mieszkalnego do którego doszło w miejscowości Straszków gm. Kościelec. W wyniku tego zdarzenia jedna osoba, mężczyzna poniósł śmierć.
W działaniach udział brały zastępy:
GBA JRG Koło,
GCBA JRG Koło,
SHD 25 JRG Koło,
GBA OSP Trzęśniew,
GBA OSP Ruszków.

 

Gościmy

Odwiedza nas 82 gości oraz 0 użytkowników.