Telefon: 691-777-034

Email: osptrzesniew@op.pl

Zdarzenia 2017

W dniu 22.07.2017 około godz. 7:00 Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało zastęp GBA 2,5/16 OSP Trzęśniew do wypadku drogowego do którego doszło na autostradzie A2 w miejscowości Leszcze Częściowe gm. Kościelec. 
W działaniach udział brały zastępy:
GBA RT JRG Koło
GBA OSP Trzęśniew.

 

,,APEL O POMOC"

POTRZEBNA KREW DLA  STRAŻAKA  Z JR G5 POZNAŃ, KTÓRY ULEGŁ WYPADKOWI PODCZAS PRZEBIEGU 

ĆWICZEŃ SPECJALISTYCZNEJ GRUPY WYSOKOŚCIOWEJ

W dniu 09.07.2017 odbyły się zawody sportowo-pożarnicze w miejscowości Białków Kościelny gm. Kościelec. Z naszej jednostki udział wzięły dwie drużyny, grupa seniorów oraz Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza . Wielkie gratulacje dla wszystkich uczestników z naszej jednostki za udział. Lecz największe podziękowania należą się Młodzieżowej Drużynie Pożarniczej za zajęcie I miejsca w swojej kategorii oraz za duże zaangażowanie, chęć reprezentowania naszej jednostki a także podejmowanie nowych wyzwań związanych z działalnością Ochotniczej Straży Pożarniczej w Trzęśniewie.

  

    

  

 

W dniu 17.07.2017 Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało zastęp GBA 2,5/16 OSP Trzęśniew do plamy oleju w miejscowości Daniszew gm. Kościelec. 
W działaniach udział brały zastępy:
GBA RT JRG Koło,
GBA OSP Trzęśniew.

 

W dniu 25.06.2017 podczas zabezpieczania Targów Rolniczych w Kościelcu przez nasza jednostkę, Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało zastęp GBA 2,5/16 OSP Trzęśniew do wypadku drogowego do którego doszło  na drodze 92 gm. Kościelec. W zdarzeniu brały udział dwa samochody osobowe. 
W działaniach udział brały zastępy:
GBA Rt JRG Koło,
GBA JRG Koło,
GBA OSP Trzęśniew.

 

Gościmy

Odwiedza nas 57 gości oraz 0 użytkowników.