2023

W dniu 21.06.2023r. nasza jednostka odwiedziła Szkołę Podstawową w Trzęśniewie podczas Festynu. W trakcie naszej wizyty młodzież mogła zapoznać się miedzy innymi z techniką udzielania pierwszej pomocy, gaszeniem pożarów z wykorzystaniem tarczy nalewowych. Ponadto młodzież mogła zapoznać się ze sprzętem znajdującym się na wyposażeniu samochodu ratowniczo - gaśniczego. Podczas festynu obecny był funkcjonariusz Państwowej Straży Pożarnej z Koła z Mobilnym Symulatorem Zagrożeń Pożarowych, na którym były prezentowane różne scenariusze rozwoju pożaru, młodzież mogła nauczyć się prawidłowego zachowania podczas zagrożeń. Dziękujemy za zaproszenie oraz wspólną zabawę.
Podziękowania kierujemy również dla naszych druhów oraz Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej za pomoc w organizacji kolejnego pokazu dla młodzieży.