2023

W dniu 27.02.2023r. w naszej jednostce odbył się załadunek zebranego elektrosprzętu. Firma Elektrorecykling przekażę dla naszej jednostki środki finansowe, które zostaną wykorzystane na zakup niezbędnego wyposażenia. Zarząd, Druhowie oraz Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza w Trzęśniewie składają wielkie podziękowania wszystkim mieszkańcom z Gminy Kościelec, Powiatu Kolskiego oraz firmom za tak duży odzew i pomoc w osiągnięciu kolejnego celu. Już dziś możemy zapewnić że pozyskane środki zostaną wykorzystane na zakup niezbędnego wyposażenia, który będzie służyć naszemu społeczeństwu w celu Ratowania Życia, Zdrowia czy też Mienia. Zapraszamy wszystkie osoby, które będą obecne podczas zabezpieczeń i pokazów z udziałem naszej jednostki w tym roku, do zapoznania się ze sprzętem w jaki dziś jest wyposażony samochód ratowniczo - gaśniczy. Podziękowania za udaną zbiórkę należą się również Druhom oraz Młodzieżowej Drużynie Pożarniczej za włożony wkład i poświęcony czas, w szczególności dziękujemy druhowi Pawłowi Pachlińskiemu i druhowi Patrykowi Rutkowskiemu za nieodpłatne udostępnianie samochodów do przewozów elektrosprzętu, a było tego naprawdę dużo.
Jako jednostka OSP Trzęśniew nie poddajemy się i dalej dążymy wspólnie do pozyskiwania środków finansowych w celu zakupu potrzebnego sprzętu ratowniczo-gaśniczego, który zwiększa nasze bezpieczeństwo i służy wszystkim, którzy potrzebują pomocy. Z Wyrazami Szacunku i Uznania Zarząd, Druhowie oraz Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z OSP Trzęśniew.