Telefon: 691-777-034

Email: osptrzesniew@op.pl

2023

Zbiórka dla Jacusia zakończona wpłatą.
Drodzy mieszkańcy Gminy Kościelec. Składamy serdeczne podziękowania oraz wyrazy uznania, każdej osobie która włączyła się tym razem w zbiórkę jaką podjęliśmy na rzecz Jacusia walczącego z chorobą SMA na koniec 2022r.
Środki pozyskane z zebranych puszek aluminiowych, które zbierała nasza jednostka przez dwa miesiące zostały już przekazane na fundację. Oprócz środków przekazanych ze zbiórki nasi druhowie mimo wielu wyzwaniom z jakimi dziś musi się zmierzyć jednostka aby pozyskać niezbędny sprzęt do działań ratowniczo - gaśniczych w celu ratowania życia, zdrowia czy mienia, podjęli decyzję o wsparciu kwoty również o własne środki. Ta nie wielka, ale jednak kolejna mała kropla do osiągnięcia głównego celu na jaki czeka młody mieszkaniec naszej 
Gminy. Zachęcamy do dalszej pomocy, oraz włączania się w zbiórki, które już trwają lub będą się odbywać.
Tylko wspólnie można osiągać wyznaczone cele, a kierunki te wyznaczają wszyscy druhowie z naszej jednostki. Jesteśmy niezmiernie dumni że jednostkę tworzą tak wyjątkowe osoby jak i młodzież, które co dzień podejmują nowe wyzwania.
Z Wyrazami Szacunku
Zarząd, Druhowie oraz Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzęśniewie.
 
 
Kategoria: /