2022

👌🥳🚒11040 złoty dla Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej działającej w OSP Trzęśniew. Środki pozyskane z dwóch źródeł to przede wszystkim wynik zaangażowania młodzieży, druhów, zarządu oraz społeczeństwa. 👌🥳🚒
W dniu 09.11.2022r. Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z OSP Trzęśniew otrzymała promesę na kwotę 9240 zł, uroczystość wręczenia odbyła się w hali sportowej w Grzegorzewie.
Środki te w całości zostaną przekazane na zakup umundurowania oraz sprzętu szkoleniowego dla MDP.
Chcemy również nadmienić ze dzięki wsparciu wielu z państwa w tym również staraniom naszej Młodzieży i druhów udało nam się zebrać środki finansowe w kwocie 1800 zł ze zbiórek puszek aluminiowych również z przeznaczeniem na Młodzieżową Drużynę Pożarniczą, w związku z tym cała kwota, która zostanie przekazana na zakupy dla MDP łącznie wynosi 11040 zł. Chcemy z góry podziękować wszystkim osobom, które włączyły się w zbiórki.
Mamy nadzieję ze wszystkie nasze działania oraz pozyskane środki pozytywnie wpłyną na młodzież chcącą nieść pomoc innym oraz wpłynie na poziom i dalszy rozwój Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej.