2022

W dniu 20.09.2022r. nasza jednostka uczestniczyła w wydarzeniu w Olszówce, gdzie odbyło się przekazanie środków finansowych dla Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatów: kolskiego, konińskiego, tureckiego i słupeckiego oraz Komendy PSP w Słupcy.
Cieszymy się niezmiernie ze i nasza jednostka otrzymała dofinansowanie dzięki któremu będziemy mogli zakupić nowe umundurowanie dla naszych druhów.
W wydarzeniu udział wzięła reprezentująca Ministra – członka Rady Ministrów, sekretarza Komitetu Rady Ministrów do spraw Bezpieczeństwa Narodowego i spraw Obronnych Zbigniewa Hoffmanna – szef gabinetu politycznego Ministra Joanna Szczechowska, I Wicewojewoda Wielkopolski Aneta Niestrawska, oraz Prezes Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Jolanta Ratajczak. Gospodarzem uroczystości był wójt gminy Olszówka Włodzimierz Fraszczyk.