2022

W dniu 16.09.2022r. nasza jednostka otwiera kolejną kartę w historii. Po raz pierwszy powstaje grupa Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w wieku 5-11 lat, którą zapoczątkował pięcioletni Szymon Pomostwoski. Gratulujemy wielkiej odwagi i dziękujemy za tak duże zainteresowanie Ochotniczą Strażą Pożarną. Głównym zadaniem naszej najmłodszej grupy będzie przede wszystkim zdobywanie wiedzy w dziedzinie udzielania Pierwszej Pomocy Przedmedycznej i jej promowanie wśród młodzieży, dbanie o bezpieczeństwo w swoim środowisku na co dzień, udział w wydarzeniach jednostki ale i dbanie o sprzęt znajdujący się na wyposażeniu MDP. Zapraszamy młodzież, która chce nieść pomoc innym razem z nami, każdy zdobędzie niezbędną wiedzę i umiejętności aby pomagać w potrzebie. Udział w wydarzeniach odbywać się będzie z rodzicami najmłodszych strażaków.