Telefon: 691-777-034

Email: osptrzesniew@op.pl

2022

 

 

      Z okazji Dnia Strażaka życzymy wszystkim druhnom, druhom, młodzieżowej drużynie Pożarniczej  oraz funkcjonariuszom i pracownikom korpusu cywilnego Państwowej Straży Pożarnej  wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym, dużo zdrowia dla Was i waszych rodzin. Składamy serdeczne podziękowania, za wasz trud, za poświęcenie i wielki dar serca, jakim jest wasza piękna Służba i zaangażowanie. Życzymy bezpiecznej służby, zawsze szczęśliwych powrotów z akcji ! Należą wam się ogromne podziękowania za poświęcenie w ochronie życia i mienia ludzkiego, za zaangażowanie i gotowość do niesienia pomocy drugiemu człowiekowi. Niech idee czerpane bezpośrednio od patrona strażaków Św. Floriana przyświecają wam zawsze i niech Św. Florian ma was w swojej opiece.

                                                                               Życzy:

                                                            Zarząd Ochotniczej Straży

                                                             Pożarnej w Trzęśniewie

     

  

Kategoria: /