Telefon: 691-777-034

Email: osptrzesniew@op.pl

2021

W dniu 20.12.2021 w naszej jednostce gościliśmy grupę osób, które są przyjaciółmi Ksawerego i dla którego zbieraliśmy przez ostatnie miesiące wspólnie z państwem nakrętki. Cała zebrana ilość została przekazana. Mamy nadzieję ze wspólnie przyczynimy się do szybkiego powrotu do zdrowia młodego chłopaka. Chcemy podziękować wszystkim osobom które włączyły się w akcję, w szczególności naszej Młodzieżowej Drużynie Pożarniczej oraz druhom którzy nie zostali obojętni w tej sytuacji. Podziękowania kierujemy również do Szkoły Podstawowej w Natalii z Panią Agnieszką, którzy również wsparli naszą akcję .Niezależnie kto i gdzie prowadził akcję cel mamy jeden. Jako Ochotnicza Straż Pożarna nie zostaniemy nigdy obojętni w takich sytuacjach, na co dzień ratujemy życie i mienie państwa ale i każde inne akcję będziemy wspierać i promować aby dbać o bezpieczeństwo osób będących w potrzebie.

"Pomagajmy sobie nawzajem dobro zawsze wraca"
OSP Trzęśniew.

 

 

Kategoria: /