Telefon: 691-777-034

Email: osptrzesniew@op.pl

2021

W dniu 28.11.2021 po godz. 11:00 Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało zastęp GBA 3/24 VOLVO OSP Trzęśniew do zabezpieczenia lądowania Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w miejscowości Gąsiorów. Po dojeździe na miejsce zdarzenia okazało się iż nie ma wolnego Zespołu Ratownictwa Medycznego w naszym powiecie i wezwano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. W domu znajdowała się osoba potrzebująca pomocy, strażacy udzielili Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Lotnicze Pogotowie Ratunkowe niestety nie dało rady wylądować w związku z trudnymi warunkami atmosferycznymi, dlatego strażacy udzielali KPP do czasu przybycia pierwszego wolnego zespół ZRM. Pacjent po przyjeździe ZRM został przetransportowany do szpitala.

W działaniach udział brały jednostki :

GBA RT JRG Koło,
GBA OSP Trzęśniew KSRG,
ZRM.

 

Kategoria: /