Telefon: 691-777-034

Email: osptrzesniew@op.pl

2020

              ,,Osiemnaste  Urodziny Mateusza'' 

                  Naszego strażaka nie wystraszy żadna draka,
                 poświęci się nawet, by uratować życie ptaka,
                     dlatego życzymy mu dalszej odwagi i sukcesów,
                                                                 i żeby płomień nigdy nie złapał jego dresów.                                                                                                                   
A po pracy niech ten czas świętuje i jutro                                                                                                                       ponownie ludzi ratuje. Zdrowie niech zawsze                                                                                                                  dopisuje, i niech pieniędzy nigdy nie brakuje.                                                             ,,Brać Strażacka OSP Trzęśniew’’

 

 

 

 

 

Kategoria: /