Telefon: 691-777-034

Email: osptrzesniew@op.pl

W dniu 25.02.2017 w naszej jednostce odbyło się zebranie sprawozdawcze za 2016 rok. Podczas zebrania odbyło się podsumowanie działalności za poprzedni rok oraz zostały przedstawione plany na rok 2017. Ważnym punktem zebranie było również ślubowanie złożone przez osoby , które dołączyły do naszej jednostki. Bardzo dziękujemy za przybycie tak wielu naszych druhów jak i Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Lecz w szczególności dziękujemy za przybycie tak wielu gości , którzy zaszczycili nas swoją obecnością i wspierają naszą działalność .

         Ślubowanie złożyli:

  • Druh Tomasz Jener,
  • Druh Robert Stachowiak,
  • Druhna Dominika Stachowiak,
  • Druhna Agata Rossa,
  • Druh Dawid Darul,
  • Druh Łukasz Gajda.

 

 

 

 

 

 

 

Kategoria: /