W dniu 12.11.2016 około godziny 1554 Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało zastęp GBA 2,5/16 OSP Trzęśniew do wypadku drogowego w miejscowości Gąsiorów gm. Kościelec. Zastęp po przybyciu na miejsce zdarzenia zabezpieczył teren prowadzenia działań. Dowódca przeprowadził rozpoznanie ustalając, że w wypadku brał udział samochód osobowy, kobieta znajduje się poza pojazdem uskarżając się na ból  kończyny dolnej. Samochodem podróżowała kobieta z dziećmi. Dalsze działania związane z zabezpieczeniem poszkodowanej na  noszach prowadzono wspólnie z ratownikami PRM. Do szpitala została zabrana poszkodowana kobieta i dziecko które też doznało obrażeń ciała.

W działaniach udział brały zastępy:
GBA Rt JRG Koło,
GBA JRG Koło,
GBA OSP Trzęśniew,
2 Karetki Pogotowia z Koła,

Policja z Koła.

  

 

Sporządził:Rossa Mirosław.