ZEBRANIA SPRAWOZDAWCZO - WYBORCZE

W dniu 20.02.2016 r. zebranie sprawozdawczo - wyborcze rozpoczęło się od wprowadzenia na salę sztandaru, następnie uczczeniem minutą ciszy strażaków, którzy odeszli z naszych szeregów na wieczną wartę. Następnie prezes jednostki Mirosław Rossa skierował słowa powitalne pod adresem strażaków, zaproszonych gości i młodzieżowej drużyny pożarniczej która po raz pierwszy uczestniczyła w zebraniu. Prezes przedstawił sprawozdanie z działalności jednostki za rok 2015.Jednostka w ubiegłym roku odnotowała 48 wyjazdów do akcji ratowniczo - gaśniczej. Głównym celem jednostki będzie wykończenie nowo wybudowanych garaży, utwardzenie kostką placu przed garażami, odświeżenie elewacji strażnicy. Prezes podziękował przybyłym gościom, delegacjom. Druhom za wkład na rzecz jednostki i niesienie pomocy drugiemu człowiekowi. Zaproszeni goście skierowali wiele ciepłych słów pod adresem zarządu i druhów tej jednostki, a w szczególności pod adresem młodzieżowej drużyny pożarniczej.

W zebraniu uczestniczyło wielu wspaniałych i zacnych gości. Między innymi:  Wójt Gminy Kościelec Pan Dariusz Ostrowski, Prezes Zarządu PSP Pan Czesław Marek, Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Kole mł.bryg. Krzysztof Żurawik, Prezes Zarządu Gminnego ZOSP RP dh. Czesław Świderski, Komendant Gminny ZOSP RP dh. Marek Straszewski, Sekretarz  Zarządu Gminnego ZOSP RP dh. Karol Perkowicz, Naczelnik  Wydziału Promocji Miasta Koła Pan Mirosław Kwiręg, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Trzęśniewie  dh. Mirosław Zagozda, Komendant Gminny ZOSP RP w Krzymowie dh. Julian Tomicki, Prezes Jednostki OSP Krzymów dh. Dariusz Grochociński, Wieloletni przyjaciel naszej  jednostki dh. Jan Czaja, Przedstawiciel  Leśnictwa Kościelec  Pan Dariusz Kunicki, Radny Sołectwa Trzęśniew dh. Zygmunt Matuszak, Przewodnicząca KGW w Trzęśniewie Pani Bożena Jankiewicz, Koordynator OTK w Kole ks. Janusz  Kęsicki.

Sporządził: Mirosław Rossa.