PIERWSZE OSIĄGNIĘCIA CZŁONKÓW MDP

W dniu 06.03.2015r odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „ Młodzież Zapobiega Pożarom”. Organizatorem turnieju był Urząd Gminny w Kościelcu oraz Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP w Kościelcu.
Konkurs został przeprowadzony w dwóch kategoriach: szkół podstawowych oraz gimnazjalnych. Celem turnieju jest popularyzowanie przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej wśród dzieci i młodzieży.

W tym konkursie z ramienia szkoły Gimnazjum w Kościelcu oraz Szkoły Podstawowej w Trzęśniewie startowały dwie osoby, które należą do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Trzęśniewie.

-W kategorii szkół podstawowych II Miejsce zajął Kamil Perek

-W kategorii szkół gimnazjalnych I Miejsce zajęła Agata Rossa

Osoby te otrzymały nagrody rzeczowe oraz dyplomy od Wójta Gminy Kościelec Dariusza Ostrowskiego, Komendanta Gminnego ZOSP RP w Kościelcu asp.sztab Marka Straszewskiego oraz Prezesa Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Kościelcu Czesława Świderskiego.

Wszyscy Członkowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzęśniewie składamy gratulacje za osiągnięte wyniki oraz za promocje tak ważnej wiedzy przeciwpożarowej, ekologicznej oraz ratownictwa dla całego społeczeństwa.

DZIĘKUJEMY!!!!