Telefon: 691-777-034

Email: osptrzesniew@op.pl

2024

W dniu 07.06.2024r. nasza jednostka brała udział w Festynie, który odbył się w Szkole Podstawowej w Trzęśniewie. W trakcie naszej wizyty młodzież mogła zapoznać się miedzy innymi z techniką udzielania pierwszej pomocy, gaszeniem pożarów z wykorzystaniem tarczy nalewowych a także mogła zapoznać się ze sprzętem znajdującym się na wyposażeniu samochodu ratowniczo - gaśniczego. Podczas festynu obecne były również takie służby jak Policja czy Zespół Ratownictwa Medycznego. Dziękujemy za zaproszenie oraz wspólną zabawę. Podziękowania kierujemy również dla naszych druhów oraz Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej za pomoc w organizacji kolejnego pokazu dla młodzieży. Gratulujemy także zajęcia wysokich miejsc naszej młodzieży podczas konkurencji💪
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
Kategoria: /