2024

W dniu 23.03.2024r. w świetlicy wiejskiej w Ruszkowie Pierwszym odbył się kolejny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Kościelec, w którym brała udział również Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z naszej jednostki.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom zajętych miejsc. Wyjątkowe słowa uznania kierujemy dla naszej młodzieży za prezentowany duży poziom umiejętności, zaangażowanie oraz tworzenie wyjątkowej grupy młodzieży, która włącza się w wiele wydarzeń sportowych czy też charytatywnych. Po powrocie do jednostki Prezes OSP zadbał o mały poczęstunek dla naszej drużyny. Podziękowania kierujemy dla opiekunów MDP Trzęśniew za sprawowanie opieki podczas turnieju. Podziękowania kierujemy także dla gospodarzy turnieju OSP Ruszków Pierwszy za miłe przyjęcie oraz pomoc.