2024

W dniu 23.02.2024r. Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza odwiedziła Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Kole oraz Jednostkę Ratowniczo - Gaśniczą. Podziękowania kierujemy dla funkcjonariuszy PSP w Kole za ciepłe przyjęcie, omówienie i zaprezentowanie sprzętu ratowniczo - gaśniczego jaki znajduje się na wyposażeniu oraz dla Komendanta Powiatowego PSP w Kole za umożliwienie wizyty. Podziękowania kierujemy również dla Starszego Dyżurnego Stanowiska Kierowania za wtajemniczenie w zasady funkcjonowania Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Kole, które odgrywa bardzo ważną rolę podczas przyjmowania oraz dysponowania do zdarzeń sił i środków na terenie naszego powiatu.
Podczas wizyty był obecny również Prezes jednostki OSP Trzęśniew druh Rossa Mirosław wraz z opiekunami.