2024

W dniu 23.02.2024r. Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza wraz z Prezesem OSP Trzęśniew druhem Mirosławem Rossą oraz opiekunami MDP druhna Andżeliką Okupną, druhna Wiktorią Perek oraz dh. Bartoszem Szmagaj brali udział w zajęciach na wirtualnej strzelnicy w Zespole Szkół Technicznych w Kole. Podziękowania kierujemy dla Starostwa Powiatowego w Kole, za możliwość udziału w zajęciach oraz ciepły posiłek. Podziękowania kierujemy również dla kmdr por. Roberta Jokla za omówienie technik posługiwania się bronią oraz za przeprowadzenie konkurencji. Dziękujemy Pani dyrektor oraz pracownikom ZST w Kole za ciepłe przyjęcie oraz miło spędzony czas. Dziękujemy Młodzieżowej Drużynie Pożarniczej za obecność, udział i wspólna zabawę.