Telefon: 691-777-034

Email: osptrzesniew@op.pl

Utworzono: wtorek, 31 styczeń 2023 17:14
W dniu 31.01.2023r. Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Trzęśniewa brała udział w rozgrywkach piłki halowej, które odbyły się w Kole na hali MOSiR. Jesteśmy dumni z młodzieży, która reprezentuje naszą jednostkę, a także dba o swoją sprawność fizyczną i wraca bez kontuzji. Po powrocie do jednostki na zawodników czekał mały poczęstunek od Prezesa 😉🚒
Dziękujemy Szkole Podstawowej w Trzęśniewie z Panią Dyrektor za użyczenie strojów sportowych.
 
 
 
 
 
 
 
 

Utworzono: wtorek, 31 styczeń 2023 17:04
.............💪🚒💪 Działamy 💪🚒💪.................
🚒❤️ WOŚP ❤️🚒
💪🚒 Druhowie OSP Trzęśniew z tylu różnych miejscowości i Zawsze Razem 💪🚒
🚒💪Licytacja zakończona / 250 zł /💪 🚒
💪💪💪🚒🚒🚒❤️❤️❤️🚒🚒🚒💪💪💪
 
 
 
 

Utworzono: wtorek, 31 styczeń 2023 17:00

"W karnawale same bale", więc i w naszej szkole przyszedł czas na bal - CHOINKĘ SZKOLNĄ. 28 stycznia cała społeczność szkolna zebrała się w sali OSP Trzęśniew. W programie uroczystości były występy uczniów, rodziców i nauczycieli, wizyta Mikołaja oraz słodki poczęstunek.

 

 

 

 

 

 

Utworzono: poniedziałek, 23 styczeń 2023 16:21
W dniu 23.01.2023r. druhowie z naszej jednostki zostali zaproszeni do Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Kościelcu w celu przeprowadzenia pogadanki oraz szkolenia dotyczącego zagadnień związanych z bezpiecznym zachowaniem się podczas ferii zimowych. Głównymi tematami były między innymi umiejętności wzywania służb ratowniczych, prawidłowe zachowanie się podczas zagrożeń jakie mogą wystąpić w czasie ferii zimowych czy też udzielanie pierwszej pomocy w sytuacjach wystąpienia Nagłego Zatrzymania Krążenia w tym również z użyciem Automatycznego Defibrylatora AED. Spotkanie miało także na celu zwiększenie świadomości uczniów o tym jak ważnym elementem jest pierwsza pomoc przedmedyczna w czasie dojazdu Zespołów Ratownictwa Medycznego. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za chęć udziału oraz zaangażowanie podczas szkolenia. Mamy nadzieje ze wiedza która jest poparta wieloletnim doświadczeniem naszych druhów wpłynie na zwiększenie bezpieczeństwa w naszej Gminie i Powiecie Kolskim zwłaszcza w czasie trwania ferii zimowych.
 
 
 
 
 
 

Utworzono: poniedziałek, 23 styczeń 2023 16:18

W dniu 22.01.2023. w jednostce OSP Wrząca Wielka nasi druhowie brali udział w szkoleniu, które dotyczyło zasad postępowania podczas zdarzeń z udziałem samochodów elektrycznych a także podczas zdarzeń z instalacjami fotowoltaicznymi. Dziękujemy funkcjonariuszowi PSP asp.sztab. Robertowi Różyckiemu za przeprowadzenie szkolenia oraz przygotowanie naszych druhów do nowego rodzaju zagrożeń.

 

Gościmy

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.